Skocz do zawartości

- ODRZUCONE -Stoned. na BL?


Stoned.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Stoned. 
Wiek: 18 lat.
Data rejestracji na forum: 10.11.17. 
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: 10h.
Doświadczenie w ocenianiu: Mocne 9/10.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak, robiłem to niejednokrotnie.
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie, i nie zamierzam być.
Dlaczego Ty?: Posiadam duży zakres wiedzy w tej dziedzinie i całkiem niezły staż który wynosi cztery lata. Znam dużo cheatów i ich konfigurację, ponieważ sam je testowałem. Posiadałem również własnego bansa. Chce pomóc ludziom aby długo nie czekali na UB, będę działać błyskawicznie jak prędkość światła, ponieważ cały czas siedzę przy stanowisku pracy. Nie mam też wymaganych postów i odpowiedniego stażu, lecz każdy zasługuje, aby dostać szanse. Traktuję wszystkich równo i nie wywyższam nikogo. UBT to moja praca, lubię to robić, pomagać ludziom by nie czekali długo.  
Coś od siebie: Pełnoletni mężczyzna interesujący się mechaniką oraz sportem jak i również muzyką. Nie będę gadał jaki to ja nie jestem czego to ja nie zrobiłem bo nie o to w tym chodzi.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Za krótko jesteś, aby złożyć podanie na taką posadę, mało kto Cię dobrze zna. A i na innym forum też złożyłeś podanie, więc zastanów się, gdzie chcesz być.

 

 

//Cls.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

sl6Lp8l.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.