Skocz do zawartości

#77 Pytanie na Dziś


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

59af00d637523_Pomaraczowy.png.b831755cb7
Co sprawia, że jesteś naprawdę szczęśliwy/a?

 

  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby z, którymi mogę pogadać "na serio". Wszystko im mogę powiedzieć i mieć pewność, że zostanie to między nami.

Takie osoby, które nie ważne co się będzie działo to zawsze Cię będą wspierać w tym co robisz.

Są zawsze przy tobie i zawsze możesz z nimi pogadać, przytulić się, wypłakać się :) 

  • Super! 2

oanHYvt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Naprawdę jestem szczęśliwa, gdy mogę w spokoju spędzić czas z Tomkiem przy dobrym filmie, pod kocykiem z kubkiem ulubionego cappuccino. :zakochany:

Babcia też jest moim jednym wielkim szczęściem bo bez niej bym nie osiągnęła tego co mam i bym nie dążyła do osiągnięcia kolejnych celów. Od zawsze daje mi dużo ciepła, wsparcia i służy dobrą radą. ;)

Mniejszym moim szczęściem jest Zuza, która ma dopiero 2 lata a cieszy niesamowicie! A i oczywiście moje koty. :rewelacyjnie:

Dodatko dużo szczęścia dają mi ludzie, którzy są zawsze przy mnie i dają mi dużo wsparcia, pomocy.

A na końcu wspomnę jeszcze o tym forum, które daje mi możliwość realizacji swoich małych marzeń, co też przynosi mi uśmiech na buzi. 

  • Haha 1
  • Super! 3

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Miłość ale jej nie mam znajomi i rodzina :)

  • Super! 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.