Skocz do zawartości

#35 - Wywiad z Hunusiem!


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator


Zielony.png.f1d42d0f8736c33969eb2bb8ebee
Po przerwie powracamy z wywiadami!
Dziś naszym gościem będzie kolega z BlackListed...
Przed wami @Hunuś!
Hunuś jest z nami od 01 września 2017r.

 

Redaktor: @Mrs.Fuksiara
Mistrz UBT: @Hunuś

 

Witam pana serdecznie!
Dziękuję, że zgodziłeś się udzielić mi odpowiedzi na pytanka.

Hunuś na początek przedstaw się, jak masz na imię, ile masz lat, skąd jesteś? :)

 

Cześć wszystkim, mam na imię Radek, mam 17 lat i pochodzę z Sanoka.

 

Radku opowiesz nam coś o swoim miejscu zamieszkania? Co ciekawego można pozwiedzać, bądź gdzie można dobrze zjeść? :)

 

Hmm. Na pewno można zwiedzić skansen, zamek królewski czy rynek. U mnie w mieście najlepiej polecam jakieś zapiekanki lub kebaby. Restauracje są, ale ceny są z kosmosu :D

 

Niestety ceny z kosmosu znajdziemy wszędzie! Wracając do wieku, czym aktualnie się zajmujesz, prócz jedzenia fast-foodów? Uczysz się, czy może pracujesz? :)

 

Uczę się, uczęszczam do szkoły zawodowej, a zamiast pracy mam praktyki.

 

Czym się interesujesz? Masz jakieś hobby, którym chciałbyś się z nami podzielić?

 

Interesuje się informatyką w mniejszym stopniu. A mianowicie w wolnych chwilach naprawiam, przerabiam telefony. Wgrywanie systemów, wymiana podzespołów i takie tam. Hobby nie mam, kiedyś kolekcjonowałem samochody w różnych skalach, ale po czasie znudziło mi się. Aktualnie hobby nie mam :)

 

To już wiemy do kogo się zgłosić, gdy nam się coś popsuje :).  Samochody powiadasz, a masz wymarzone auto, które chciałbyś posiadać?

 

Zdradzać nie będę jaki jest mój wymarzony samochód. Aktualnie zbliżam się do podjęcia zdawania prawa jazdy.  Powiem tak, samochód ma jeździć, a wyglądać przy okazji.

 

Szkoda, że nie chcesz nam zdradzić. Większość osób posiada swoje motto życiowe, przedstawisz nam swoje? Ewentualnie napisz nam swój ulubiony cytat?

 

Powiem tak własnego motto ani cytatu nie mam, ale kiedyś mi ktoś tak powiedział: Iść do przodu, nie patrząc za siebie. - znaczy że iść w przyszłość i nie patrzeć co było kiedyś.

 

Dobra rada. Jesteś w związku? Jaki jest Twój ideał dziewczyny/chłopaka?

 

Aktualnie nie jestem w związku. Nikt nie jest idealny, nie zwracam uwagi na to czy dziewczyna jest ładna, czy brzydka. Liczy to co ma się w sercu, a nie co bije z kilometra. 

 

Charakter najważniejszy. Okej, cofnijmy się do czasów dzieciństwa. Kim chciałeś zostać w przyszłości jako mały Radzio?

 

Hmm. Najpierw chciałem być mechanikiem jak tata, potem inżynierem jak wujek, a teraz jestem zwykłym ślusarzem :D

 

Ciekawe, jak wyobrażasz sobie siebie za kilka lat? Dalej jako ślusarza?

 

Mam plany co do swojego życia. Najpierw uzbiera się troszkę pieniędzy po skończeniu szkoły w firmie, której aktualnie mam praktyki, a potem albo Szwajcaria albo Austria.

 

Ambitnie, dlaczego akurat do Szwajcarii lub Austrii? Wiąże się z tym coś?

 

Oczywiście pojechać tam, dobrze zarobić, wrócić do Polski, wybudować dom i założyć rodzinę. Jedyny plan na życie.

 

Świetny plan, podziwiam i oby się udało! Dobrze, a teraz powiedz nam jak zaczęła się Twoja przygoda z Cs'em?

 

Po raz pierwszy w cs'a zagrałem mając 10 lat, przez namowę kolegi. I tak się ciągnie aż do dziś. Lubie pograć w 1.6, tak jak i w cs:go. Chociaż moja przygoda z gramy zaczęła się wcześniej, ale to dłuższa historia :)

 

Chętnie wysłuchamy. Jak zaczęła się Twoja przygoda z grami?

 

Na początku, zobaczyłem jak siostra z wujkiem grają sobie w Colina Mcrae Rally. Gra mi się bardzo spodobała, że czasami nawet w nią gram jak nie ma internetu w domu :D. Dla mnie jest to gra ze wspaniałymi wspomnieniami, których nie zapomnę. Świetnie się przy tej grze bawiłem i czuć w niej prawdziwego ducha walki. 

 

Historia krótka, lecz przyjemna dla oka. Skąd pomysł na nick Hunuś?

 

Na początku byłem bez nick'u. Nick wymyślił mój kumpel i zwał się 3HUNNA. Nick był mi dość obcy, lecz szybko przyległ do mnie. Teraz go sobie trochę zmieniłem i jest taki jaki jest aktualnie. 

 

Rozumiem. Jak trafiłeś na Maliver? :)

 

Szukałem sobie sieci, na której znajdę sobie dobrą range odpowiadającą mi do poprzedniego stanowiska na upadłym forum. I jestem teraz tu :)

 

Wspomniałeś o randze. Czy chciałbyś objąć jeszcze jakieś stanowisko na Maliver czy Blacklisted w zupełności Ci wystarcza? :)

 

Później to się zobaczy. Na starej sieci byłem Globalnym Moderatorem i raczej będę w najbliższej przyszłości celował w stanowisko Moderatora. 

 

Może to jakiś znak dla administracji, aby zapatrywać się w kolejną osobę na moderatora, ja ze swojej strony życzę powodzenia w dążeniu do celu!
Brakuje Ci jakiegoś serwera tutaj na Maliver?

 

Dziękuje Ci ślicznie. Chętnie pograłbym sobie na bf2, ale takiego serwera ciężko już znaleźć. Reszta serwerów jest spoko, można sobie spokojnie odetchnąć od codziennych problemów i pozabijać parę botów xd

 

Bf2 powiadasz - kolejna propozycja. Ja Ci dam botów!

Dobrze, a więc przechodzimy do pięciu szybkich pytań:

Ulubiony kolor?

Zielony.
Masz rodzeństwo?

Mam trzech braci i jedną siostrę.
Wolisz fast foody czy domowe jedzonko?

Domowe <3, ale kebabem nie pogardzę.
Trzy najbliższe osoby z forum to...?

@Dabster @Mrs.Fuksiara @Malinaa.
Ile masz wzrostu?

186 cm :P

 

Kończąc nasz wywiad, chciałbyś kogoś pozdrowić? :P

 

Pozdrawiam całe forum i Ciebie oraz dziękuje za wywiad. :)

 

Ja również pozdrawiam i dziękuję za wywiad! :love1:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 4
  • WOW! 1
  • Super! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No i pięknie. Wyłapałam tylko 4 zjedzone kropki i to jedynie przy wypowiedziach Hunusia. :D

Zostawiam plusa!

  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Elegancik miłe do czytania

  • Super! 2

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.