Skocz do zawartości

podejrzenie


rejczi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Ventoso
Steam ID / IP:  1483 STEAM_1:0:558583367  22  1:58:00    6    0
Nazwa serwera: DD2 ONLY
Link do demka: http://www71.zippyshare.com/v/t6T3K3K2/file.html
Rodzaj wspomagacza: Śmiało mogę stwierdzić,że wallhack
Rozpiska dema: Modelowa gra, częste info nie wiadomo skąd. Dziwne częste patrzenie się w ścianę bez jakiegokolwiek sensu dodam tylko,że jeżeli są jacykolwiek admini na serwerze ten człowiek gra normalnie bez podejrzeń. Pod ich nieobecność jest najwidoczniej inaczej.

x.jpg

~~

Never trust  a nigga cause he actin' like a bitch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ledwo na plus wychodzisz i będziesz osądzał ludzi, to jest serwer gdzie można dać info po śmierci ale najwyrazniej jeszcze do tego nie doszedłeś, pograj trochę dłużej i co najważniejsze przestań płakać. Pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żaden plus nie wychodzę od tego jest ten dział by zgłaszać takie rzeczy, mogę i się mylić, nikt nie jest idealny,ale od tego juz jest UBT żeby cie przejrzeć :")

Mogę zgrać całe demko i je wrzucić tutaj,że żaden z twoim graczy w CT nie podał Ci infa po śmierci. Więc proszę Cię nie ośmieszaj się bardziej ani nie kompromituj takimi " wytłumaczeniami " wracając do tematu " płaczu " nie płaczę, gram również na tyle długo jak i dobrze,że jeżeli trafi sie godny rywal i lepszy to potrafię mu to przyznać, każdy z graczy, którzy siedzą troszkę dłużej w tej grze potrafią rozpoznać modelową grę.

x.jpg

~~

Never trust  a nigga cause he actin' like a bitch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Demko załączone do zgłoszenia musi posiadać przynajmniej 5 podejrzanych akcji z podanymi czasami. Bez tego zgłoszenie zostaje z automatu odrzucone.

 

//edit. Obejrzałem to jakże długie i obfite w spalone akcje demo ... Dosłownie nic ciekawego.

-b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.