Skocz do zawartości

Skarga na ciocie


Dzejdi

Rekomendowane odpowiedzi

Znow ban na 48h za co ? Gosc zaczyna spinac do mnie ze nic nie robie nie moja wina ze siec sie rozwija narazie wiec duzo nie ma do roboty + admini moga ub dawac a jak sama nazwaa wskazuje admin to jest codzienmie co chwila na serwerze to i wchodzi na forum i widzi ze sa ss .... kazdy admin moze dac ub no to sory i nie wiem po co tu spina ze nic nie robie jak wszystko ogarniete jest jak wbijam, + nie jestem takim maniakiem ze siedze caly czas i odswiezax forum co 5 min i patrzec zeby DAC UB I ZEBY WIDZIELI ZE COS ROBIE ZEBY NABIC TEGO POSTA. Pisalem malinie ze robie przy moim bziku no i nie siedze 24 7 teraz akurat wrocilem z trasy i chce cos zjesc no ale nie moge bo taki gimb spina ze ból dupy sciska

  • Lubię to! 2
16420505315316490137.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Po pierwsze napisał, że nic nie robisz i tyle, nie wyzywał Ciebie ani nic, Ty zacząłeś tzw strzępić ryja i się rzucać... używać wulgaryzmów i epitetów.

Po kolejne ss czekały bo dopiero były wrzucone i tak admin może dawać UB ale WY TEŻ, od tego również jest BL. :)

Nie masz czasu każdy rozumie ale przyjmuj krytykę na klatę jak ktoś zwraca Ci uwagę, że nie widać Twojej aktywność to wytłumacz o co chodzi a nie wyzywasz, bo to do niczego nie prowadzi, wybuchowy człowieku!

 

Bana dałam Ci ja a nie Sylwia, darze Ciebie serio sympatią i osobiście nie mam nic do Ciebie ale nie mogę też pozwolić na takie zachowanie i dosłownie rzucanie mięsem bo ktoś napisał "@Dzejdi ciekawe, że to Ty nic nie robisz jako BL".

 

 

Nie zamykam jak chcesz coś dodać czy otrzymać nawet całe archiwum rozmowy aby sprawdzić i doszukać się jakiejś obrazy ze strony veqaa. :)

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ciebie to tylko lać i patrzeć czy równo puchnie- tekst mojej babci zawsze do mnie kierowany i akurat tutaj pasuje idealnie! xd 

Następnym razem, wdech i wydech albo napisz "Malina powiedź im", a ja to ładnie załatwię a nie będę rzucać mięsem jak w kuchni. xd

Zamykam i miłego dnia! :) 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.