Skocz do zawartości

Plugin klany dd2?


rejczi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam myślę,że wyskoczę z całkiem ciekawym pomysłem na DD2 - chociaż wiem,że to classic DD2. Sens w tym,że istnieje plugin, który umożliwia wprowadzenie do gry funkcji : /klan. Jeżeli dana osoba posiada np. 500 fragów to wpisuje komendę /klan. Jeżeli już założy klan to istnieje menu "  /dodaj członka klanu/usuń członka klanu/ulepsz " i w  ten oto sposób dany gracz zakłada swoją drużynę do której werbuje graczy w swoim zakresie.  Nie wspomnę też,że jest możliwość wojny klanów pomiędzy sobą. Np. Niebiescy vs Czerwoni ( 300 fragów ) klan, który pierwszy zabije podaną ilość wrogich przeciwników z przeciwnego klanu wygrywa i pnie się do góry w topce klanów. Coś jak w tibii o ile ktoś grał haha ( wojna gildii ) bo jest to oparte na tej samej zasadzie.

Możliwość ulepszania klanu np. 300 fragów - większy dmg/ 400 fragów - zwiększona ilość hp członków np. z 100 na bodajże 105. ( podaje losową ilość fragów ) jest dużo możliwości ulepszania klanu.

Bodajże jest też TAG w nicku ( ale nie pamiętam, czy jest to obowiązkowe ) wiem,że jeżeli ktoś nie żyje i wejdzie na danego gracza jak gra to jest po lewej stronie informacja w jakim klanie się znajduje. 

Komenda /klany wskazuje ranking klanów jak i założone klany. Chęć rywalizacji w grze by pewnie wzrosła, zawsze nowa ciekawa atrakcja w grze. Chociaż wiem,że szanse pewnie są małe na to by się taki owy plugin pojawił w grze, to nigdy nie zaszkodzi poczytać wasze opinie na ten temat. Jeżeli nie wypali to na Classic DD2 to może komuś przypadnie do gustu na innym serwerze. 

 

 

x.jpg

~~

Never trust  a nigga cause he actin' like a bitch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.