Skocz do zawartości

Maliver - Hell's Kitchen Maliver - wprowadzenie.


Tynkarz

Rekomendowane odpowiedzi

Znalezione obrazy dla zapytania Hell's kitchen logo

 

 

 

 

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie w pierwszym odcinku z serii Hell's Kitchen - Maliversi. W pierwszym odcinku mimo wszystko proszę o wyrozumiałość. 

Nadszedł ten dzień, który może nie być miły dla naszych uczestników, jest to pierwsza edycja Piekielnej Kuchni Maliversiaków. Na początku przedstawiamy uczestników!

 

Szef kuchni, czyli @Malinaa. Szef, który z pewnością nie będzie wyrozumiały dla naszych uczestników jest boginią gotowania, która jest podobna do Magdy Gessler, lecz nie posturą bo w tym Magda jest jedyna! Agata Malina, tak ma na imię ta piękna szefowa Atelie Maline, która prowadzi tam całą restauracje. Jest Managerem, szefem kuchni, sprzątaczką, kelnerką bo w sumie ta kobieta ma sześć par rąk. Zobaczymy na co ją tak naprawdę stać.

 

 

Asystenci szefowej @Malinaa. są: @Różyk i @Tysiek, którego oznaczenia wcale nie mogłem znaleźć więc dałem pierwsze z rzędu. 

 

@Różyk jest to młody, zapalony do pracy człowiek, który był na drugim miejscu w poprzedniej edycję TopChef'a prowadzoną oczywiście przez @Malinaa.. Ma ponad 120 lat, lecz wygląda jak nastolatek. Ma na imię Łukasz. Raz wracał, raz uciekał i tak to szło, lecz w końcu zajął te drugie miejsce w Topchef'ie i znajduje się teraz w odpowiednim dla siebie miejscu.

 

@Tysiek dużo można o nim opowiadać, ale wszyscy by przy tym usnęli, więc opowiem same najlepsze rzeczy! Nazywa się Przemek, a jego wiek to lat prawie 18 lat. Myślę, że w tamtej edycji TopChef'a, którą wygrał Łukasz Różyk wcale nie był dużo gorszy.  Zajął wtedy 3 miejsce, a jego finał był piorunujący. 

 

Czas poznać naszych uczestników:

 

@Mrs.Fuksiara - Weszła do HK piekielnie szybko i od razu pokazała, że jest tego warta. Często zdaniem innych uczestników za bardzo się unosi, ale to nie prawda, bo jest jedną z najlepszych kucharek jakie do nas przyjechały. Ma na imię Ania i ma 19 wiosen. Lubi miniomki, a szukanie zdjęć minionków jest jej pasją. Czy stać ją na wygranie HK - Maliver?! Zobaczymy, lecz ma na to duże szanse

 

@Kapi0988 - najmłodszy uczestnik naszej pierwszej edycji HK. Jego wiek to 15 lat, który zdaniem innych uczestników jest zbyt młody, lecz Kacper bo tak się nazywa, ma tu coś do powiedzenia jego zdaniem pokaże, na co go stać.

 

@Damazy - Adam, jest bardzo opanowanym człekiem. HK to dla niego nowe jeszcze nie doznane odkrycie, na co go stać?

 

@.::Ania:3::. -  Młoda, piękna, mądra dziewczyna, która wcale nie jest dużo starsza od naszego Kapiego. Mamusia zawsze chwaliła jej kanapeczki z serem i szynką.

 

@Hunuś - Młody, piękny, mądry chłopak podobny do ani, lecz tylko dzieli ich płeć. Tak bombowy, jak sylwester! Przyszedł tu by się dobrze zabawić.

 

@piekna - Ależ ona jest piękna! Jej uroda nie zna granic. Jest bardzo sprytna i może wiele namieszać, lecz czy wykorzysta swoje atuty? Zobaczymy w pierwszym odcinku!

 

To byli nasi uczestnicy! Będą dwie drużyny czerwona i niebieska w skład czerwonej wchodzi:

 

Mrs.Fuksiara

Ania3

Piękna

 

W skład niebieskiej wchodzą:

Damazy

Hunuś

Kapi!

 

 

 

Mój artykuł nie ma na celu nikogo obrazić, to tylko zabawa. Dziękuje za obejrzenie!

  • Lubię to! 3
  • Haha 4
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem nie mówić... ale to 3 miejsce @Tysiek było niestety sprawką oszukaną popartą odpowiednimi kwotami przekazanymi do rąk @Malinaa.. W poprzedniej edycji byłem bezkonkurencyjny i śmiało mogę stwierdzić, że na gotowaniu znam się o wiele lepiej niż nasza prowadząca!

  • Lubię to! 1
  • Haha 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Różyk napisał:

Ja miałem nie mówić... ale to 3 miejsce @Tysiek było niestety sprawką oszukaną popartą odpowiednimi kwotami przekazanymi do rąk @Malinaa.. W poprzedniej edycji byłem bezkonkurencyjny i śmiało mogę stwierdzić, że na gotowaniu znam się o wiele lepiej niż nasza prowadząca!

Tak! Właśnie, dlatego zająłeś 2 miejsce! :D 1 miejsce to niespodzianka w tamtej edycji Topchefa, która nie będzie już niespodzianką pod koniec ostatniego odcinka :D Pierwszej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

A z tym to co? Bo znów coś zaczniesz a potem tego nie skończysz ;)
+ Za chęci.


@Tynkarz no dobrze niech już będzie, ale mam nadzieję, że będziesz to prowadził i nie będziesz tego zostawiał.

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mrs.Fuksiara napisał:

A z tym to co? Bo znów coś zaczniesz a potem tego nie skończysz ;)
+ Za chęci.

 

Kurczee :/ Zapomniałem o tym napisać, a od samego początku o tym myślałem. W sumie mogłem kończyć tamto, lecz praktycznie ani jeden uczestnik z tej seri nie został. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tynkarz napisał:

Tak! Właśnie, dlatego zająłeś 2 miejsce! :D 1 miejsce to niespodzianka w tamtej edycji Topchefa, która nie będzie już niespodzianką pod koniec ostatniego odcinka :D Pierwszej serii.

Problem jest w tym... że raz napisałeś, że byłem drugi... a potem napisałeś, że byłem pierwszy!

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za obejrzenie moich wypocin, kolejny odcinek będzie prawdopodobnie jutro, a więc czekajcie, jednak jestem zawiedziony tak małą ilością komentarzy bo nie wiem czy zrobiłem dobrze, czy źle, ale narzekać nie mogę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tynkarz napisał:

Dziękuje wszystkim za obejrzenie moich wypocin, kolejny odcinek będzie prawdopodobnie jutro, a więc czekajcie, jednak jestem zawiedziony tak małą ilością komentarzy bo nie wiem czy zrobiłem dobrze, czy źle, ale narzekać nie mogę.

 

Narzekać nie musisz, napracowałeś się solidnie i jest git, jednak z kapim w składzie to lekka przesada! xd

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

A więc czekamy jak to wszystko wyjdzie :) 

Pokażcie klasę 

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Hahaha, pare literówek się znalazło ale i tak praca na wielki plus!  :skook:

A @Różyk jak zawsze kłamie. :mysle:

  • Haha 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.