Skocz do zawartości

#55 - P&O Vegeta. - Odpowiedzi.


Vegeta

Rekomendowane odpowiedzi

@Kapi0988

 

[P] Jak znalazłeś swoją ukochaną?   Hmmm kupiłem na Olx jest to BMW e36 :loves: A tak serio to @Malinaa. /e poznałem pisząc do niej na face  :)

[P] Co wyjątkowego zobaczyłeś w Malince? A więc jak już spojrzałem w dół, bo inaczej bym jej nie dostrzegł :yhym:, urzekły mnie jej oczka :)

[P] Masz wadę wzroku? Nie mam ale w CS i tak nie umiem trafić :)

[P] Pracujesz czy się uczysz? Pracuje. Jako magazynier.

[P] Dlaczego tak mało czasu spędzasz na forum? :( A bo ja to tak czasami tylko z doskoku wejdę zobaczę czy nikt nic ode mnie nie chce i zmykam na Yutuby :) 

[P] Gdybyś znalazł złotą rybkę i mógłbyś zażyczyć sobie jedną rzecz co by to było? ( Nie można prosić o więcej życzeń ) @Malinaa. Już mam więc mam prawie wszystko oprócz mocy saiyan więc prosiłbym o to :usmiech:

[P] Dostałeś kiedyś mandat? Bo to raz. 

[P] Lubisz zwierzęta? Lubię. Mam psa Fado i jest bardzo fajny chociaż wygląda jak szczur 

[P] Masz jakiś swój amulet? :P  Mam :D na szafce wisi amulet Geralta z Wiedźmina :) Malina potwierdzi 

[P] Czy Malina zmusza Cię do oglądania Pierwszej Miłości? Tak :D nie no sam z nią oglądam z własnej nie przymuszonej woli. Chociaż do Tasiemców Wenezuelskich mnie nigdy nie zmusi :bye:

 

 

@Pyskata.

 

[P] Masz plany wobec postawienia jeszcze jakiegoś serwera GO z @Malinaa.Póki co nie :) 

[P] Najwyższa ranga w go? Ciągle G4. Ehhh nigdy nie wbiję kałacha

[P] Prawda, że @Malinaa.to wszystko najlepsze co mogło Cię spotkać? No pewka :)

[P] Twój znak zodiaku to?  RAK 

[P] Twoja ulubiona potrawa? PIZZA

[P] Jaki klub piłkarski lubisz?  AC MILAN (Stary skład :D )

[P] Dodasz zdjęcie z Agatą oraz karteczką, na której będzie napisane "cs-maliver.pl"? (Dodam do fap folderu) :śmiech: Poszperam bo chyba mam gdzieś jedno :D

[P] Ulubiona pora roku? (Dlaczego akurat ta) Wiosna :) Bo najlepiej biorą szczupaki :)

[P] Twój stosunek wobec obrażania ludzi niepełnosprawnych jaki jest? 

[P] Masz jakiejś zwierzątka domowe? (Jak tak pokaż te swoje maleństwa)  Fado-Pies  i 2 rybki. Nie mam fotki żadnego zwierzaka ale jak zrobię to pochwalę się.

[P] Twoja ulubiona postać z dzieciństwa to?  VEGETA :radosc:

 

@sebol~

 

{P} Jakie plany na przyszłość?  Póki co czekam aż @Malinaa. skończy szkołę a potem to się pomyśli :) 

{P}Czy masz dzieci ? Nie mam i nie chcę jeszcze przez dłuższy czas

{P}Czy posiadasz prawo jazdy? Tak kat. B od 5 lat 

{P}Jakie masz wykształcenie? Tutaj bez szału :) Zawodowe. 

{P}Uczysz się pracujesz? Pracuje :) Magazynier 

{P}Jakieś plany na święta? Hmm napewno spędzić czas z @Malinaa. i resztą rodzinki. 

{P}Gzie byś zabrał swoją dziewczynę i dlaczego? Na Hawaje :) nigdy tam nie byłem, a akurat, że jestem z lipca to lubię ciepło

{P}Jaki masz telefon? Samsung Galaxy S6 Gold 

 

 @Malinaa.

 

[P] Dlaczego mnie tak wkurzasz? :D Bo uwielbiam jak marszczysz nos :) 

[P] Pamietasz jak się wywrócilam? Tak. :hahaha: Potem szukałem, żeby nie nadepnąć :hahaha:

[P] Lubisz swoje życie?   Nawet nawet :) 

[P] Co najbardziej cenisz u drugiego człowieka?  Szczerość :) 

[P] Co chcesz na urodziny? :D FIGURKĘ VEGETY Z LIMITOWANEJ WERSJI KOLEKCJONERSKIEJ BANDAI Z CERTYFIKATEM ZGODNOŚCI I PODPISEM AKIRO TORIYAMA :troll:

[P] Co najbardziej lubisz ze słodyczy? Czekoladę 

[P] Ulubiona pora roku? Wiosna 

[P] Będziesz w tą zimę nosić szalik i rękawiczki, czy mam Ci zakupić specjalne? :skook: Nie :) Czekam ciągle na ten zestaw 

 

 

  • Lubię to! 3
  • Super! 1

WXQxZdw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

[P] Co wyjątkowego zobaczyłeś w Malince? A więc jak już spojrzałem w dół, bo inaczej bym jej nie dostrzegł :yhym:, urzekły mnie jej oczka :)

:śmiech:

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i najsik, tylko zapomniałeś o nominowaniu kolejnej osoby, a za całokształt leci lajk!  :skook:

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

O to już wszystko wiem 

Dzięki :)

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Wszystko super fajnie :D Nie dałeś nominacji, to sama ogarnę ;)

  • WOW! 1
  • Haha 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.