Skocz do zawartości

#97 Pytanie na Dziś


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

http://cs-maliver.pl/uploads/hosti/59af00c837830_Zty.png.8915d580932900d4d1a793c3020b93df.png

Lubicie święta? Co w nich Waszym zdaniem jest takiego wyjątkowego?

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię świąt. Są one dla mnie trochę bezsensu. Jedyny dzień w roku gdzie każdy jest do siebie sztucznie miły. A tak to cały rok jakieś spiny. Święta są fałszywe. Zapraszają mnie zawsze na święta żebym przyjechał. I w tym roku może skorzystam a tak to nie za bardzo korzystam tylko siedzę sam w domu. 

  • Super! 1

6lTyscp_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię święta, czas na relaks, refleksje, dużo dobrego jedzonka :D, czas który można spędzić z rodziną. Prawda, że jest w tym trochę sztuczności, aczkolwiek wciąż je lubię ;) . 

  • Super! 1

xD.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co kolega na samym początku mówił. Święta są fałszywe. Do tego w moim otoczeniu okres przedświąteczny jest jeszcze gorszy... Zadymy w chacie o byle gówno i co nie tylko... Jedynym plusem jak dla mnie jest to że jest wolne:)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Lubie święta wszystko w nich lubie a i sylwester przede wszystkim :)

  • Super! 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus świąt to wolne od szkoły i pracy. No i dużo przecen na dobre jedzonko, a czasem i darmowego kebsa się dostanie "z okazji świąt i bycia częstą klientką" :D 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.