Skocz do zawartości

Skarga na Kapi0988


AdeK.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Joker.>>

Nick Administratora: @Kapi0988

Powód Skargi: Zgłosiłem się po VIPA na AWP_INDIA miałem dostać hasło na PW, lecz nie dostałem. ;/

Dowody: Moża wejść w dział free vip i zobaczyć że miałem dostać free vipa na 3 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jpdl kolego sory ze sie tutaj udzielę ale ta skarga ma do CB jakis sens?  Nie każdy ma czas by sie tym zająć...  Masz forum wchodzisz i prosisz a nie wypisujesz takie bzdury kapi jest osoba bardzo ogarnięta i nie ma czasu tez na dawanie ci vipa .. Skoro masz od tego forum..  Smieszy mnie to co wypisałes bo po tym moge uznac ze masz nie wiecej niz 12 lat.  Porażka. Pozdro dla CB. 

Ps: Kapiego obrażam tylko ja xd :* 

Mody.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądałeś do własnego tematu w ogóle? Przecież tam pisze jak byk Hasło do VIP'a zostało wysłane w wiadomości prywatnej.

Coś z tego jest niejasne dla ciebie, czy po prostu jesteś śmierdzącym leniem i nawet pw nie sprawdziłeś?

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że napisał zostało wysłane na PW nic nie widzę. Więc Mody nie udzielaj się PISZE WYRAZIE ZOSTAŁO WYSŁANE.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
11 minut temu, Joker.>> napisał:

Dodam że napisał zostało wysłane na PW nic nie widzę. Więc Mody nie udzielaj się PISZE WYRAZIE ZOSTAŁO WYSŁANE.

Jeżeli wziąłeś VIP'a na STEAMID to nie podajemy hasła bo działa bez tego, więc jaki problem? :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIP'a chciałeś na SID więc dodałem na SID... Co do tego "hasło zostało wysłane w wiadomości prywatnej" to jest to pisane z automatu przy zamykaniu tematu :)

oanHYvt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Vip już działa, jeżeli masz jakiś problem pisz do Administracji prywatne wiadomości, a nie od razu skargi. ;)

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.