Skocz do zawartości

OP kącików dizzy


Dizzy

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania na OP kącików:

 

1. sporo wolnego czasu, +

2. umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność,  +

3. kreatywność oraz pomysłowość, +

4. minimum 15 - 16 lat, +

5. brak warnów, +

6. minimum 50 postów, + 

7. minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci. - 

 

Wzór podania:

 

Imię: Krzysztof

Wiek:  15 lat :D 

Staż na forum:   Od 3 czerwca :D  1 dzień i prawie 4 h.

Jakiego kącika chcesz być Opiekunem: Dowcipy, śmieszne zdj.. Co mi dacie tam będę pracował :D 

Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź):  No to tak, jestem tu już dośc sporo, staram się być

systematyczny i kreatywny przedewszystkim znam się na rzeczy mam do siebie dystans i wiem co dobre a co złe. Jesem doświa

dczony i myślę że się nadam na tą oto funkcję. Spełaniam większość wymagać :D 

Jak widzisz swoją parce jako OP kącika: Mam nadzieje że będę dobrze pełnił swoją funkcję i nie bedzie na mnie skarg. :D

 

Dziękuje ślicznie dizzy.

GG:53968161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie na tak dawno z toba mordko nie gadalem mam nadzieje ze masz dystant a nie spiety jak dupa weza (czyt.Thacket) xDD

Na tak swoja morda

Rozyk - wymieniiac powody goscia sie zna z 2 lata i wymieniaj tu glupota no ale ok bo zaraz sapy beda

Wiek

Znana mordka

Zabawny

Prosze bardzo przepisalem te smieszne powody no bo bez nich dostane warna xd

Ej no thackket no wiesz ze nie mialem czasu troche bo robilem przy bziku i wgl wez wdech i git xd

  • Lubię to! 1
16420505315316490137.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekunów kącika śmiechu jest już 3, więc kolejny jest zbędny. Samo w sobie podanie jakoś do mnie nie przemawia, bo nie przedstawiłeś żadnej wizji którą planujesz wdrożyć swoją pracą ale są działy "martwe" takie jak "Sport", "Filmy", "Muzyka" i "Gry Multiplayer", więc jeśli zadeklarujesz się rozwinąć ww.(chociaż powinno być obok :P)działy to ode mnie masz tak.

btw. Dżejdi polecam wejście w regulamin forum i tam paragraf drugi, punkt 4. gl&hf

@ Kąciki nie ograniczają się tylko do "Kącika śmiechu", brak słowa "Kącik" przy innych kategoriach nie oznacza, że dany dział nie jest kącikiem :| Skoro chcesz wrzucać śmieszne obrazki i filmy to nie jest Ci do tego potrzebna ranga, bo bez tego też masz taką możliwość.

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekunów kącika śmiechu jest już 3, więc kolejny jest zbędny. Samo w sobie podanie jakoś do mnie nie przemawia, bo nie przedstawiłeś żadnej wizji którą planujesz wdrożyć swoją pracą ale są działy "martwe" takie jak "Sport", "Filmy", "Muzyka" i "Gry Multiplayer", więc jeśli zadeklarujesz się rozwinąć ww.(chociaż powinno być obok :P)działy to ode mnie masz tak.

btw. Dżejdi polecam wejście w regulamin forum i tam paragraf drugi, punkt 4. gl&hf

Tak wiem nie można  się wypowiadać w swoim podaniu.... ale.. jak by op było za dużo to rekrutacja była by OFF jak widzisz jest ON.

  • Lubię to! 1

GG:53968161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie... Tak

*wiek

*posty

  • Lubię to! 1

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzejdi, nie oszukumy się, praktycznie nic nie robisz w kąciku. Jak dla mnie nawet ja i Thacket już wystarczymy bo i tak dajemy radę teraz. Więc niestety jestem na NIE, tymbardziej, że rzadko cię teraz widuję na forum, wbijesz, napiszesz coś na sb i cię nie ma. I nie wypowiadaj się w podaniu, użyj "Edytuj".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przyjęty.

Powodzenia!

 

Rekrutacja na opiekuna kącika śmiechu na chwilę obecną zamknięta. :P

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.