Skocz do zawartości

#56 - P&O Sebol~. Odpowiedzi !


sebol~

Rekomendowane odpowiedzi

  • Fundator

@piotrekpl122

 

[P] Skąd jesteś? Inowrocław województwo kujawsko pomorskie 

[P] Ile masz lat? 22 lata

[P] Masz jakieś zwierzątko? Mam tylko nie w domku pieska :) 

[P] Masz rodzeństwo? Tak mam starszego brata, młodszą siostrę, młodszego brata 

[P] Do jakiej szkoły chodzisz? Obecnie szkołę skończyłem obecnie poszukuję pracy...

[P] Wybierasz się na studia? Nie mam w planach 

 

@Pyskata.

 

 

[P] Jak trafiłeś na sieć? Na sieć trafiłem szukając jakiejś fajnej serwerowni i się pokazała i więc jestem...

[P] Ulubiona pora roku? (Dlaczego akurat ta) Oczywiście że lato ( Ponieważ są piękne dziewczyny kobiety :) )

[P] Twoja ulubiona postać z dzieciństwa? Nie miałem ulubionej ....

[P] Pracujesz jako?  Obecnie poszukuję pracy ale mam staż załatwiony .

[P] Wstawisz zdjęcie swoje z karteczką na której masz napisane cs-maliver.pl?  Nie mam takiej karteczki .

[P] Do jakiej pracy chodzisz, jakie stanowisko? Jestem po szkoleniu na operatora ładowarko - koparki .

[P] Z kim na forum masz najlepszy kontakt? Ze wszystkimi mam taką nadzieję ...

[P] Co uważasz na mój temat?  Spoko dziewczyna z ciebię jak dla mnie bez zastrzeżeń ...

[P] Dokończ zdanie cs-maliver.pl to? Najlepsza sieć na jakiej gram.

[P] Chciałbyś jeszcze awansować na jakiejś stanowisko? (Jeżeli tak to na jakie i dlaczego tam) Tak chciałbym awansować na (moderatora lub Bl ) Ale nie wiem czy to jest możliwe .. 

[P] Co uważasz o związkach na odległość? Co uważam hmmm nom jak dla mnie jak ktoś kocha to idzie przetrwać odległość ..

 

@rejczi

[P] Dlaczego twierdzisz,że niektórzy Admini ( w tym, też ja ) mają niewiadome skąd informacje na temat gracza znajdującego się na mapie podczas rozgrywki? Oj bo grałeś i miałeś wszystkie informację gdzie kto jest ..

[P] Jakiej muzyki słuchasz ? Róznej co w ucho wpadnie disco polo czasami i hip -hop ..

[P] Jakie masz marzenie :)?  Poszukać  tą swoją drugą połówkę czyli dziewczynę ..

[P] Pomagasz innym w twoim życiu?  Tak pomagam siostrze i bratu jak mają jakieś problemy jestem z życia pomocny .

 

 @Mrs.Fuksiara

[P] Czemu tak spamisz na Sb ? :D Nie spamię czasami mi się zdażyło ..
[P] Czym się zajmujesz? Zajmuję się obecnie szukaniem pracy i ogólnie wszystkim..
[P] Masz kobiete swojego życia? Nie mam obecnie szukam sobię (Może ty się nadasz na taką kobietę ? )
[P] Kogo najbardziej cenisz na forum? Wiadomka  że @Malinaa.  I was wszystkich :)

[P] Jaką chciałbyś mieć jeszcze rangę na forum? Moderator lub Bl Ale chyba jest to niemożliwe pożyjemy zobaczymy :) 

 Pozdrawiam wszystkich :) 

Nominuję  @Pirog

 
  • Lubię to! 3
  • Super! 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Zapomnij o takiej kobiecie,a odpowiedzi + :D

  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Do zamknięcia :)

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.