Skocz do zawartości

- PRZYJĘTE - come back


papito

Rekomendowane odpowiedzi

Na samym wstępie, aby uniknąć hejtu w moją stronę napiszę jaki jest powód ku mojemu podaniu. 

Więc tak, BL tutaj byłem niecałe dwa lata(półtora roku?). Zrezygnowałem 4 miesiące temu, co było wynikiem braku czasu przez prace - miałem same zmiany od 14 do 22, teraz wszystko mi się ogarnęło i mam więcej czasu wolnego. W swojej rezygnacji dostałem słowa, że mam jeszcze szansę wrócić gdy będę miał więcej czasu. Teraz mam więcej czasu więc piszę podanie. ;)

 

Nick: logout (dawniej hanq6)
Wiek: 19
Data rejestracji na forum: 29 marzec 2016
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: ciężko powiedzieć
Doświadczenie w ocenianiu: Jakieś mam, bl/op. bl ponad pół roku na tej sieci.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: tak
Byłeś banowany na forum lub serwerze?:  Jakieś były, ale to tylko sprawdzające moją uczciwość.
Dlaczego Ty?: Nie wiem jak to opisać, ale czuję że to jest moim powołaniem. Jedyna ranga, która mnie tutaj interesowała to właśnie bl. Jestem człowiekiem, który myśli psychologicznie i potrafi stwierdzić czy jakieś zachowanie jest normalne, co jest dobrą umiejętnością do sprawdzania demek. Co prawda czas mam, ale nie mam go tak dużo jak kiedyś, więc na pewno nie będzie jakichś szybkich reakcji z mojej strony aby sprawdzić screeny(nie mówię, że nie będę tego robić), ale przy cięższych przypadkach zawsze pomogę. Jest to coś co lubię robić, można powiedzieć że to moja mała csowa pasja :D

 

 

Warny już będą ściągane, tylko muszę skontaktować się z Malinką,

 

Sam nie toleruje odpowiadania na komentarze w swoim podaniu no, ale cóż...

 

@piekna wystarczyło wejść w mój profil i sama byś zauważyła, że jestem aktywny cały czas i to właśnie już od kilku tygodni. Po prostu nie udzielam się najwięcej w postach, bo nie widzę potrzeby.  Ale dzięki za opinie i również wesołych świąt. :D ed// @piekna Pracuje w sklepie jakoś muszę zachęcać do dobrego towaru ^^ 

 

@StaryBunny Ty chyba depresji dostałeś, ostatnio każdego negatywnie oceniasz. Wolałem odejść niż siedzieć całe 4 miesiące na urlopie, jak niegdyś ty robiłeś, że urlop za urlopem brałeś. Oficjalnie zrezygnowałem raz, a wtedy te rezygnacje były pod wpływem spiny między mną a Maliną, gdzie reagowałem rzeczywiście pochopnie, czego już się oduczyłem robić. 

  • Lubię to! 5
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Ty jesteś człowiekiem, który moim zdaniem jest godny zaufania, co do tej rangi, ale miałeś tyle szans, że aż szok. Opiekun, Bl (kilka razy). Każdemu się należą kolejne szanse, ale Ty przesadzasz, ogarnij się w końcu z tym, bo Bl byłeś dobrym, ale masz niewyparzoną twarz (to tyle hejtu).

 

Jestem na Tak, ale jak znów sobie odejdziesz, to naślę na Ciebie kiboli!

  • Lubię to! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Te ziomy od bansa mówią że maja wystarczająco rąk do pracy, ale dodatkowe macki od Ciebie na pewno im się przydadzą :D

Oczywiście na tak.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Oczywiście że na tak 

:) 

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi po co? Po to żebyś zrezygnował 4 raz?  Sorry stary, szanuję Cię za to co zrobiłeś dla sieci, ale jestem na nie. Nie wiadomo znowu jak długo wytrzymasz. Jest Hanuś obecnie, który ogarnia i inni admini którzy sprawdzają screeny itp. Przykro mi, ale w tym przypadku jestem na nie.

 

Edit// Widzę, żeś jak pyskata :D NEgatywna opinia i ból dupki :)  tym podaniu nie mówimy o mnie tylko o tobie :)

@vequu@logout być może i mam depresję, ale nie zabronicie mi pisać co myślę :X Takie jest moje zdanie i chuj w to czy kogoś to boli czy nie. Czas nauczyć się przyjmować pewne sprawy na klatę, a nie zaczynać bezsensowną dyskusję :popcorn: Co do mojej ostatniej rezygnacji, też można powiedzieć, że jest podobnie jak u cb. Siedziałem na urlopie, bo myślałem, że pewne sprawy się unormują, lecz nie pykło to zrezygnowałem :) To, że ty ciągle rezygnujesz z funkcji i wracasz to już twoja prywatna sprawa. Ja wyraziłem swą opinie. Co myślicie o mnie? Mam w to wyjebane ;) Piszcie co chcecie i na zdrowie! A teraz Mery Kristmast!

  • Lubię to! 2

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzorowo sprawowałeś swoją rolę tutaj, kilka razy odszedłeś z różnych przyczyn. Byłabym na tak, ale jedna rzecz mi nie pasi. Dosłownie dzisiaj wróciłeś (nie widziałam w ciągu ostatnich dni Twojej aktywności) i wygląda to tak, że pierwsze co zrobiłeś na forum to napisałeś podanie, bo ktoś tam napisał, że masz szansę wrócić. No halo, co nagle to po diable. Pobądź tu chociaż z 3-4 tygodnie, aby NA PEWNO wszystko się u Ciebie unormowało, a potem dopiero pisz podanie. Jestem na nie. Dziękuję i wesołych świąt!

 

@edit

Dobra, zachęciłeś mnie @logout. Jednak ostatecznie jestem na tak. Przepraszam za zamieszanie, ale magia świąt mnie pochłonęła xd 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StaryBunny ból dupki? Ja osobiście popieram jego zdanie. Powiedział prawdę. 

 

Co do podania - jestem na tak! Wentyl nadaje się jak nikt na te stanowisko :P Jednakże ogarnij w końcu te rezygnację z błahych powodów, bo to do niczego nie doprowadza ;) 

  • Lubię to! 1

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jesteś jedną z nielicznych osób, której mogę dać jeszcze szansę na jakiejś wyższej randze, bo niektórzy już takiej nie otrzymają. :)

Jestem jak najbardziej za Twoim powrotem, mimo rezygnacji bo na radzę sprawowałeś się bardzo dobrze.

Tak jak pisałam już wcześniej możesz wracać na rangę jak znajdziesz czas.

 

1Luh5oV.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!
  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.