Skocz do zawartości

Wyzwanie sieci.


Soltys

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

 

Przybywam z pewnej sąsiedniej sieci dla Administratorki Maliny pewnie znana kojarzy większość ludzi Jaszczura,Chicena :)

 

Przejdźmy do rzeczy :)

 

Mamy dla was pewną propozycje. Chcemy się zapytać czy chcielibyście zagrać mix,sparning sieć vs sieć? 

 

 

Prosiłbym nie usuwać temu, wpisać tutaj czy chcecie zagrać, a date godzinę ustalimy na pw, lub na steam :) 

 

Proszę o odp ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

  • Właściciel

Ja osobiście nie, nie chce mieć z tymi ludźmi nic wspólnego a tym bardziej po tym wszystkim zawiązywać jakieś koleżeństwo czy super rzekomo wspólnie się bawić.

Ataki na naszą sieć, która dopiero co powstała, oczernianie nas wszystkich tutaj i oczywiście psucie nam jakiejkolwiek renomy. 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czyj pomysł. Wyzywaliscie od najgorszych, mimo cichego odejścia i bez wyzwisk. Teraz chcecie być mili? Pluje na was jadem. Żałosne.

Ja jestem na Nie, idźcie na poprzednią sieć i szukajcie naiwnych. :)

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, rozbawił mnie ten tytuł i wgl to co tutaj jest napisane, już napisała co potrzebna, więc więcej nie dodaje i również jestem na nie. 

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie jakieś rzeczy jak to się mówi "na pienku" to czemu macie nie zagrać meczu pokażecie w grze kto jest lepszy , myślę ze mecz z ekipą której nie lubicie dał bym Wam więcej motywacji niż dzisiejszy mecz Polski z Ukrainą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli macie jakieś rzeczy jak to się mówi "na pienku" to czemu macie nie zagrać meczu pokażecie w grze kto jest lepszy , myślę ze mecz z ekipą której nie lubicie dał bym Wam więcej motywacji niż dzisiejszy mecz Polski z Ukrainą ;)

Z takimi ludźmi się nawet nie rozmawia a co dopiero wspólnie organizuje jakąś rozrywkę. :)

 

 

Chyba wszystko zostało powiedziane, zamek. :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.