Skocz do zawartości

- PRZYJĘTE - Pyskata. Opiekun GO MOD?


Pyskata

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Sylwia

Wiek: Oczko jeszcze 

Nick: Pyskata.

Link do banid: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:12412184

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: To proste, aktualnie mamy jednego Opiekuna jest to @Malinaa. oraz technik serwerów jak i forum @PRZ3MS0N a jak wiadomo i On nie zawsze ma czas by zając się tym a więc dodatkowa para rączek jej i jemu się przydadzą w przyjmowaniu odrzucaniu podań, dodawaniu vipów itd. A jestem adminem, więc widzę dużo co się dzieje na serwerze każdy błąd zgłaszam Przemkowi by poprawił czy też dodał dany plugin, po prostu chciałabym pomóc i odciążyć ich w pracy nad serwerem. A przypomnę miałam kiedyś opiekuna na dawnym 4maps i myślę, że spisywałam się bez żadnych zarzutów, aczkolwiek decyzja należy do Was. 

Jakiego serwera chciałbyś/byś zostać Opiekunem: GO MOD

Dlaczego akurat tego serwera: Ponieważ na tym serwerze skupiłam się najbardziej, na nim czuję się dobrze, myślę że po GT mimo tych przerw nad pracą techniczną można stwierdzić, że sporo czasu spędzam na nim, ludzie też mnie kojarzą i myślę że mam z nimi dobry kontakt, dlatego próbuję swoich sił. 

Czy byłeś kiedyś Opiekunem?: Tak byłam jak wspomniałam wyżej na dawnym 4mapsie, starzy gracze pamiętają moją funkcję i mogą się bardziej rzetelniej wypowiedzieć na ten temat. 

Znajomość amxx i panelu (0-10): 6-7 Nie dam sobie fulla bo człowiek zawsze się uczy rozwijać bardziej pod każdą kategorią czy to AMXBANS czy też w panelu. 

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Tak, nie ma problemu a na start i rozwój serwera się pieniążki przydadzą reklamy, czy też nawet konkursy w postaci vipa/svipa trzeba mieć głowę pełną pomysłów by rozbujać GO MOD, żeby serwer był full jak dotychczas na starej paczce. 

Coś o sobie: A więc na imię mi Sylwia, pochodzę z Podkarpacia, uwielbiam zwierzątka lubię gry komputerowe nolife cs:go oraz 1.6 wierna fanka :love2: Jestem osobą sami wiecie jaką, specyficzną aczkolwiek nie zamierzam działać na niekorzyść forum czy też serwerów, to raczej na tyle. 

  • Super! 3

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doswiadczenie jest wiec jest plus. Raczej bardzo dobrze sprawdzala sie na 4mapsie jako opiekun wiec jestem na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Także jestem na tak! Jeśli mam wybierać między serwerem bez opieki a serwerem nad którym czuwa pyskata to wole tę drugą opcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StaryBunny jeszcze redaktor FanPage :|

 

Krótko mówiąc jestem tego samego zdania co pluszakowy i Bunny. Tak, znowu mnie oskarżaj oto, że mnie nie było, gdy byłaś na posadzie, o którą się teraz starasz. Byłam wtedy tak Cię zaskoczę, nawet razem często grałyśmy, ale skoro jestem na nie to pewnie pamięć Ci uleciała i już nie skojarzysz xd 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Jestem na tak. Syśka lubi ten serwer i to widać, wiem, że będzie w tym dobra! ;)

Ps. Chciałam napomnieć, że jako opiekun sprawowała się dobrze, więc nie mam zastrzeżeń.

  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dla mnie byłaś dobrym Opiekunem jeszcze kiedyś 4Mapsa. Dużo mi pomagałaś bo jesteś często dostępna i mogłaś załatwić za mnie najprostsze sprawy, a ja już o tyle miałam mniej.

Zdania są podzielone, nie tylko tutaj ale też w głównej Administracji dlatego czekałam z decyzją.

Dostajesz ode mnie szansę abyś mogła nam pomagać w większym stopniu oraz możliwe, że dzięki temu odkujesz się w oczach niektórych osób. ;)

Ps. więcej szans nie przewiduje. 

 

Standardowo zgłoś się do mnie. ;)

 

 

1Luh5oV.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!
  • Lubię to! 1
  • Smutny 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.