Skocz do zawartości

Leito powitać pragnie was.


Leito

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy od tego, że mam na imię Maciej, mam 18 lat  i od 3 lat jestem mistrzem dżedaj i wyznaję wiarę  pizze, cole, taniec irland.. to znaczy jestem oczywiście po jasnej stronie mocy zgodnie z naukami mistrza Yody.  Nie jestem tu z przypadku. Przybyłem na waszą planetę bo chce zawładnąć kontrolę nad waszymi umysłami. Mianowicie chce was nawrócić na jasną stronę mocy gdyż mój nauczyciel martwi się o równowagę. Tak też mu mówiłem, że jak równowaga to musi wyciągnąć ręce na boki i będzie mu łatwiej a on " Nie nieeee! kur*** Ty poje** tzn.. Głupcze, nic nie rozumiesz..." i takie tam pierdoły.. Mówię sobie no dobra, stary piernik dał mi questa trzeba zrobić bo rada znowu nie da nam nowej dostawy lajstsajberów i będziemy musieli się napierdalać zardzewiałymi e3500 - ątkami, a poźniej, że "Sithowie lepsi, nic kurwa nie umiecie, wszystko zapominacie, tyle lat nauki." No mówię wam, na łeb idzie dostać z tymi pierdzielami... najlepiej wszystko na porządnych dżededajów  zwalić, zamiast o jakąś dotacje kur** do Unii wystąpić o nowy sprzęt. Statki to my jeszcze sprzed pierwszej wojny z Sithami mamy karwasz kawka. Yoda pierniku stary ty.. ruszyłbyś swoją pomarszą... ale dobra dobra bo od tematu odbiegam.  Zostałem poinformowany, przez starego gobli.... tzn naszego najlepszego mistrza, że  na planecie Maleviarus nastąpiło przełamanie i zaczęli tu wyznawać wegetarianstwo.. to znaczy chodzi o to, że na ciemną stronę mocy poszli wszyscy jak im Tusk zza europejskiego stolika zaczął grozić imigrantami. Także, przybyłem, jestem i nie przyszedłem tu negocjować z wami a ostrzec, że jeśli nie przejdziecie na jasną stronę mocy, to przyślemy tu całą armię dżedaj i nawet Was pierd** Kylo ren z Vaderem na plecach nie uratują. Niech żyją frytki, chipsy, cola, masło, Yoda grubas lubi ciasto. 

 

Cześć :3

 

No a tak naprawdę po tym krótkim pewnie nawet nieśmiesznym wstępie, którego w ogóle nie planowałem chciałbym napisać o mojej prawdziwej historii :D

Mam 18 lat, uczęszczam do Technikum Mechatronicznego i jestem na 3 roku nauki. Mieszkam w Wielkopolsce obok Jarocina w małej miejscowości, której nazwy nie podam, ze względu na miejsce ukrycia "Złotego pociągu". Z Cs'em 1.6 mam styczność już od około 10 lat. Przez 6 lat grałem głównie na serwerach ffa, 4fun, aim itp, ale pewnego dnia stwierdziłem, że trzeba zacząć czegoś nowego. Zacząłem szukać "Cod Modów" Jako, że wtedy był wielki szał na punkcie tych serwerów szybko natrafiłem na serwer Cod Mod, który posiadał modele broni. Do zostania na tamtejszym serwerze przekonał mnie pewien model broni bodajże na MP5, który posiadał przybliżenie. Tak mnie to zszokowało, że stwierdziłem, że będę tam grać, ale... musiałem opuścić ten serwer, nie pamiętam dlaczego i niestety zapomniałem go dodać do "Ulubionych" . Nigdy więcej go nie znalazłem, na całe szczęście. Minęło kilka dni i trafiłem na serwer na którym grałem 4 lata. Kilkanaście edycji. Był to serwer Cod Mod 301lvl z sieci serwerów 3mod.pl, niestety nie istniejącej już, kto wie, może jest tu ktoś kto tam grał bo serwer był jednym najlepszych i najbardziej znanych Cod Modów w Polsce. Tak na poważnie :D Atmosfera tego serwera była nie do powtórzenia, ludzie grający tam byli nie do powtórzenia. Wchodziłeś na serwer, a "Voice chat" się tam "Nie zamykał" No i tak zostałem na tamtej sieci przez 5 lat bodajże. Doszedłem od zera do rangi Moderator, co było ciężkim przedsięwzięciem jak na tamte czasy. Nikt mnie nie znał, ale dałem radę. Przeżyłem tam dwóch właścicielów. Rozłam połowy forum na dwie sieci, ale nawet taka rzecz nie spowdowała upadku. Sieć miała w swoim najlepszym czasie 14 serwerów CS 1.6, 3 serwery Minecraft, Team Speak, drugie forum o Minecraft, a także sklep z bluzami, pozostałości możecie zobaczyć w Google Grafika jeśli wpiszecie frazę: "3mod.pl". Na youtubie też jest sporo filmów z tamtejszych serwerów. Aż łezka się w oku kręci bo spędziłem tam wspaniałe lata, poznałem wspaniałych ludzi, a  z którymi kontakt mam do teraz (Oni też tu przyjdą :) ). O Atmosferze na Teamspeaku nie będę się wypowiadał bo musiałbym napisać osobny temat, ale powiem tyle, że była wspaniała :D <3 

 

Ale wszystko ma swój początek i swój koniec, sieć upadła, ponieważ właściciel się sprzedał. Kontynuacja sieci o innej nazwie prosperowała ok. 2 lat, ale to już nie było to samo. Aktualnie ma zaliczony upadek, ale podobno jakieś pracę tam trwają nad powrotem. Sieć., która powstała po rozłamie 3Moda jest do dzisiaj. Jest na niej ok. 60% ludzi właśnie z sieci 3M, ale niestety też zaliczyli upadek. Jedyne co tam czasem żyje to ShoutBox.  Z posady Moderatora zrezygnowałem już na sieci, która była kontynuacją 3M. Powód? Brak motywacji, brak dawnych znajomych, inna atmosfera, BRAK legendarnego obiecanego COD MODa 301lvl. Ten ostatni powód ostatecznie spowodował o tym, że złożyłem rezygnację :) W końcu brak czegoś od czego się wszystko zaczęło musiał na mnie zadziałać w taki a nie inny sposób. Poznałem tam tak wiele osób, że czasem do dzisiaj wchodząc na jakieś przypadkowe cody kojarzę niektóre Nicki właśnie z tamtego "naszego domu" :D 80 tysięcy fragów też się nie zapomina i drugiego miejsca na serwerze w Gametracker. Co najlepsze, pierwszy zawodnik tam miał ponad 150 tys zabójstw .. :|  Sieć i jak i serwer posiadały tak wyjątkowy klimat, że jeśli byłbym aktualnie na jakimś innym forum moderatorem, Junior adminem lub nawet Administratorem to po usłyszeniu ze owa sieć z tymi samymi ludźmi wraca zrezygnowalbym  wszystko i wrócił tam na stare śmieci bez zawachania się, wierzcie lub nie ale tak było :D Na YouTube  macie filmy gdzie ludzie na serwerach śpiewali wspólnie i tego typu rzeczy. Teraz tego nie ma :(

 

Ironią losu jest to, że po rozłamie i spinach dwie sieci, które posiadały naprawdę ambitnych ludzi powstały i upadły. Może ktoś to z WAS przeczyta, ale prawda jest taka, że Waszą siłą było to, że pracowaliscie i byliscie RAZEM, wtedy byliście najlepsi w tym co robiliście. Pamiętajcie "KASA TO NIE WSZYSTKO W TYM SPORCIE"

 

No i od 2016 krążę po różnych serwerach 1.6, cs go, czasem jakiś forach, ale nawet nie zagrzewam tam miejsca na kilka dni. Ostatnio jednakże był przełom i zacząłem grać na serwerze Cod Mod 201, (który tutaj podobno miał trafić)    z kilkoma znajomymi z 3Moda, o dziwo spotkałem tam kolejnych dwóch z tamtej sieci i w sumie szczerze mogę powiedzieć, COD jak COD, ale to, że Ci ludzie tam grają daje jeszcze jakąś chęci do rozgrywki i czasem miłe wspomnienia :D 

 

Także poznaliście moją historię i historię sieci na której byłem w bardzo wielkim skrócie, ale zawsze coś. 

 

W takim razie oficjalnie mogę powiedzieć. Witajcie! 3Moda tu nie oczekuje bo to jest nie do powtórzenia, bez urazy oczywiście :D  ale mam nadzieję, zę przynajmniej spotkam tu w porządku ludzi i może spotka mnie inny lepszy klimat niż kiedyś :D

 

Niech moc będzie z wami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najdłuższe przywitanie i muszę się pochwalić, że nawet je całe przeczytałem! 

Witamy Serdecznie i życzymy Miłego i długiego pobytu! 

 

Jasna Strona Mocy górą! :starwars:

oanHYvt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

siemka :)

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

łaaaaał :o Cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? 3/4 przeczytałam, więcej mi się nie chciało bo to było w nocy. :śmiech: 

Witamy bardzo serdecznie, miłego pobytu życzę! ;)

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, logout napisał:

Nie mam czasu na czytanie bzdur, ale cześć!

Od razu bzdur, czysta porządna historia rodem z baśni

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aRR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.