Skocz do zawartości

Speeder

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Speeder

Nick Administratora: @Różyk

Powód Skargi:Warn za "Wulgaryzm" ale Który Wulgaryzm ????

Dowody:Dowody na screenach zrobione na tel http://www72.zippyshare.com/v/JZ2RUKM4/file.html
 

1 minutę temu, Speeder napisał:

 

 

Edytowane przez Speeder

5a6786d7986ee_giphy(19).gif.2b7346f8470c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym tylko zaznaczyć, że jestem mocno zaskoczony(chyba, że to kłamstwo), że użytkownik ma aż 25 lat, bo zawsze myślałem, że jak człowiek dorasta to i pogląd na różne sytuacja również. Niestety mocno się zawiodłem, bo jak widać "wulgaryzm" u niektórych osób wciąż pozostaje tylko takim siarczystym połączonym z łaciną wyzwiskiem... 

Przechodząc już do sytuacji wyżej... nie ma znaczenia to, że dodałeś sobie jakieś znaczki w celu ocenzurowania jakichś słów, bo wciąż sformułowanie... u Ciebie napisane z błędem(ale jakoś mnie to w Twoim przypadku nie dziwi" Nieprzebolcowana(przymiotniki z partykułą "nie" piszemy łącznie).
Jeżeli moja opinia to za mało, a tak na pewno jest, dodam również definicję wulgaryzmu zaczerpniętą z internetu:

"Wulgaryzmy mają różną konstrukcję. Pewne języki mają własną specyfikę tworzenia właściwych sobie wulgaryzmów. Najczęściej spotykane wulgaryzmy odnoszą się do:
...
sfery stosunków płciowych
..." 


Źródło: Wulgaryzm

W mojej ocenie ostrzeżenie w pełni zasłużone ale oczywiście zdaje się na opinie Właścicieli.

 

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Wulgaryzmy - wyrazy, wyrażenia lub zwroty uznawane przez użytkowników danego języka jako nieprzyzwoite, ordynarne. Ze względu na sytuacje w jakich się ich używa podzielić je można na trzy podstawowe grupy:  
* Pierwszą są przekleństwa, czyli grupa słów używanych, aby rozładować napięcie występujące z powodu uniesienia emocjonalnego lub negatywnych bodźców docierających do jednostki.
* Druga grupa to wulgaryzmy używane w celu świadomego obrażenia drugiej osoby bądź grupy ludzi.
* Trzecia grupa to wulgaryzmy używane w celu wyrażenia lekceważenia czegoś lub kogoś.
 

Wikipedia.pl

Oznacza to ze nie musisz rzucać kurwami aby być wulgarny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Warn słuszny.

Radzę dzac spokój sobie z tą osobą, bo jak mówią "szkoda strzepic ryja", a do takiego poziomu schodzić też nie przystoi. :)

Mam nadzieję, ze już kłótni nie będzie z tego powodu bo nie warto, a na forum czuję, że będzie mniej toksycznie. 

Dobranoc. :)

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.