Skocz do zawartości

- ODRZUCONE -Podanie x2


Kwernik1337

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Karol
Nick: Kwernik1337
Wiek: 19
Link do gametrackera: https://www.gametracker.com/player/Kwernik1337/91.224.117.74:27395/
Link do banid-a: http://banid.pl/kto?to=0:0:420750557
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Ponieważ  postanowiłem wrócić na stanowisko aministratora :)
Mikrofon(TAK/NIE): Tak
Czy miałeś kiedyś Admina?: Tak
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Tak
Znajomość Komend Amxx?(0-10): 7
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): Oczywiście że tak :)
Coś o sobie:Cześć, nazywam się Karol Milik. W Cs'a gram od  2014r. Na waszym serwerze gram od 2016 r. Interesuję się boksem, muzyką i motoryzacją.Zdecydowałem się kandydować na administratora serwera DD2 z tego względu iż mimo tych małych przeszkód szacuję że będę miał czas by godnie reprezentować Cs-Maliver. Mam lekkie poczucie humoru i bezkonfliktowy styl życia. Oczywiście odróżniam proste przypadki nie czystej gry. Gametrackerem na razie nie powalam. Myślę że to będzie formalność i użytkownicy forum i gracze zaakceptują moje podanie :)
Płatność: SmS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Pograj trochę dłużej często cię widuję

Obecnie na nie

 

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Jestem na Nie, nie potrafisz opanować emocji na sb, co będzie na serwerze kiedy dostaniesz możliwość banowania do ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nie małe wątpliwości co do twoich umiejętności wykrywania wspomagaczy u graczy. Patrząc na GT i wynik 0.6/min, twoje umiejętności w grze są dosyć ograniczone, więc obawiam się, że niewinni gracze mogliby zostać niesłusznie zbanowani przez to, że lepiej grają. Druga kwestia to to co przed chwilą napisałeś, ale pozostawię to bez komentarza ...

 

sl6Lp8l.png

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.