Skocz do zawartości

- ODRZUCONE -Podanie na BlackListed


CH3RY

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: CH3RY
Wiek: 14 ale to tylko liczba.
Data rejestracji na forum: 3 Marca 2017
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Ogólnie na forum to jestem cały czas, więc 3/5 H dziennie jestem w stanie poświęcić 
Doświadczenie w ocenianiu: Bardzo duże ponieważ już miałem z tym doczynienie i znam się na rzeczy.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak 
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie :)
Dlaczego Ty?: Dla czego by nie, jestem aktywny na forum oraz ogarnięty. Głównie chciałbym wam pomóc w łapaniu cheaterów oraz trochę was wyręczyć.
Coś od siebie: Interesuję się sportem, różnymi grami, wcześniej interesowałem się jeszcze grafiką ale to minęło. Ogólnie to jestem miły i ogarnięty tak jak wspomniałem o tym wyżej dla tego myślę że warto mi dać szansę, chociaż okres próbny by dać się wykazać a udowodnię na co mnie stać :)

 

 

 

sygna.jpg.fa18a239e0184ccd301d69af32faf5e0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby móc złożyć podanie na BlackListed, należy mieć ukończone minimum 17 lat.

Pisze jak byk, nawet do wymagań nie zajrzałeś...

 

Druga kwestia, 10 dni na forum. Za krótko.

 

Trzecia kwestia, BL jest w tym momencie 3 i wydaje mi się, że raczej nie potrzebują dodatkowej pomocy, bo odwołań i zgłoszeń nie ma wcale dużo...

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, CH3RY napisał:

Wiek: 14 ale to tylko liczba.

Czasami te liczby mają znaczenie i to duże ;) np ja na podaniu do opiekuna xd tam właśnie nie przyjmą z wielu powodów xd

A tak wgl to nwm co mam myśleć o tym podaniu fajny gościu jesteśi często odwiedzasz forum ale bl jest chyba pełne i dają sobie radę z haxami :P

  • Lubię to! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Niema potrzeby aby bylo wiec bl,  ale jak jux hanq wezmie urlop to moglbys go zastepywac. Jestem za okresem probnym bi nie znamy nawet twoich umiejestonsci

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na ten moment BL więcej nie trzeba. Jest nas 3 i jakoś sobie radzimy, okres próbny zawsze można dać na sprawdzenie twoich możliwości, aczkolwiek nie wiemy jakie masz pojęcie o zarządzaniu bansa (ale to jest pare chwil i jest się nauczonym). Ode mnie neutral!

6 godzin temu, Leito napisał:

Skoro aktualnie jeden z BL ma urlop // To tylko ranga! xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE ... 

 

  • Wiek " - "( Gdyby nie patrzeć na tą liczbę to połowa graczy na  forum by mogła składać podania i omijając wymagania na różne stanowiska )
  • Jest już 3 BL, a odwoływań jest mało, a że ktoś ma rangę Urlop nie znaczy że jest całkowicie w ten czas wyłączony z życia Forum.
  • Na twoim miejscu bym sobie na razie odpuścił składania podań na Rangi, i bardziej  za angażować   się w życie forum, zdobyć większe zaufanie u członków Forum że naprawdę twój wiek nie ma znaczenia co do Podań na różne stanowiska że jesteś dość ogarnięty. 
  • Posiedź z nami jeszcze trochę, i pokaż naprawdę że twój wiek to tylko liczba, i złóż wtedy Podanie na BL :) 

Tak na marginesie też chciałem złożyć podanie na BL, lecz widzę że chłopaki ogarniają i na razie nie potrzebna im pomóc więc czekam aż będzie więcej pracy żeby do nich dołączyć  i napisać Podanko :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro rekrutacja otwarta można dać chłopakowi szansę, tak jak Radziu pisał mógłby pomagać za innych kiedy byliby na urlopie, albo po prostu się od nich uczyć.

  • Super! 1

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@logout @James jakieś demko podeslecie koledze? ;)

Zobaczymy jak oceni i wtedy podejmiemy decyzję. 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Malinaa. - URLOP według mnie wiek od razu powinien go dyskwalifikować z ubiegania się o stanowisko w UBT. Z jakiegoś powodu te wymagania zostały ustalone. I nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że wiek to tylko liczba. Nie, żebym coś do Ciebie miał @CH3RY . Jest nas teraz 3, a odwołań tyle co nic ... Tyle z mojej strony.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli nie potrzebujecie pomocy, to odrzucam podanie i proszę o szybsze odpowiedzi w podaniach na następny raz, aby rekrutacja przebiegła sprawniej. :)

 

sl6Lp8l.png

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.