Skocz do zawartości

- ODRZUCONE -Doctor Pan Redaktor


martyn.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Karol
Wiek: 11
Staż na forum: Niewiem ile dokładnie jestem ale może z miesiąc?
Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy 
o dłuższą wypowiedź): Lubię dużo rozmawiać, i dużo pisać a chyba w tej randze o to chodzi :) chcę też wprowadzić nową zabawę takie podobne so co wolisz ale jak mnie przyjmą to o wszystkim powiem ;) chciałbym też trochę bardziej pisać w tematach takich jak  pytanie na dziś i właśnie robić też nowe zabawy :D
Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka 
szkolna, blog itp.): Niestety 👎 nie :P
Próbny wywiad / news: http://cs-maliver.pl/temat/9819-próbny-wywiad-z-spectatorem

 

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

  • Srebrny Typer ME

Duzo bledow interpunkcyjnych, tak wiem pisze to gosc co nawet polskich znakow nie uzywa xd przed i nie dajemy ',' i w ogole. Jestem na nie a wywiady mozesz pisac bez tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja też jestem na nie.
Musisz dużo popracować nad sposobem i stylem pisania. Interpunkcja , składnia itd.
Ostrzegałem Cię przed wywiadem ze mną.
Swoją drogą nie jestem "spectatorem". Dziwnie się czułem odpowiadając na Twoje chaotyczne pytania..Plus za chęci.

Poprawianie błędów które ja popełniłem w pisaniu należy też do Ciebie. To Twój wywiad.
Doświadczenie zerowe. Wiek też na minus.

Pracuj , pracuj , pracuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się starasz ale Maliver to przede wszystkim ludzie, a z tego co widzę to nie masz zbyt wielu zwolenników wobec Twojej osoby. Jestem zmuszony odrzucić podanie ale mam nadzieje, że się nie poddasz i dalej będziesz robił wszystko żeby przekonać do siebie ludzi.

 

sl6Lp8l.png

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.