Skocz do zawartości

- ODRZUCONE -Opiekun sebol~


sebol~

Rekomendowane odpowiedzi

  • Fundator

Imię: Sebastian         
Wiek: 22
Nick:sebol~
Link do banid: http://banid.pl/kto?to=0:1:241032155   
Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?:Chciałbym wam pomóc w opiece serwera...Myślę ze się spiszę w tej randze.. Dodatkowa para rąk coś zawsze pomoże ....
Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem:Only dd2 #1
Dlaczego akurat tego serwera:Ponieważ gram tam na serwerze już długo i lubię dd2 więc dlatego....
Czy byłeś kiedyś Opiekunem?:Tak byłem     
Znajomość amxx i panelu (0-10):5-6
Wsparcie finansowe (TAK/NIE):Tak
Coś o sobie:Myślę że nie muszę dużo pisać jestem tutaj trochę i myślę że co niektórzy mnie znają ....

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, lecz ja jestem na Nie.

Podanie mnie nie przekonuje, dla mnie jest pisane na odpi**d*l.

I tak zastanawia mnie to "8/10" w amxx , bo dla mnie to oznacza już , że potrafisz pisać pluginy ?!?

Bo jak wiesz od opiekuna więcej się wymaga. - Nie widziałem, abyś się wyróżniał na tle innych adminów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie, chociaż nie mam rangi typek pisał do mnie jakieś 3 miesiące temu może mniej jak banowac i wgl pomagałem mu ogarniać Amx bo nie ogarniał więc wątpię że ma na poziomie 6 ma.  Nie ma takiego doświadczenia i nie ogarnie. 

6lTyscp_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie...  Jest juz 3 opiekunów a ty sebol sam od siebie wiesz ze byś chcial za duzo tu grafik tu to to ty sie zastanów najpierw....  Opiekun nie jest dla CB..  Zostan adminem bo sam db wiesz ze twoje amx to 4/10 .. Nie oklamujmy sie.  Jestem na nie. 

Ps..  Przestań wypisywać do ludzi bo to jest wymuszanie...  I drażni to juz połowę sieci tak zwane semp..  Wymuszane wypowiedzi od graczy 

.

 

Mody.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również jestem na nie ^^ 

Piszesz co chwile podania. Jak nie na rangi serwerowe to forumowe.  Mam wrażenie, że ty nie chcesz robić tego co lubisz ( np. adminowania ) tylko mieć jak najwięcej rang na forum... Najgorsze jest twoje zachowanie, ale go chyba nie muszę komentować ;) 

 

Taki rada ode mnie :) Następnym razem nie edytuj podania :)

oanHYvt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na nie!

- zajmij się adminem, bo nie sądzę żebyś znał amx 8/10,

- lecisz na rangi, podanie za podaniem, jak nie na admina, to na jakąś range forumową, jak jest więcej opinii negatywnych zaraz się poddajesz,

- daj sobie spokój jak na razie z posadami, zajmij się tym co masz i wreszcie się opanuj, bo jesteś dorosły facet, a zachowujesz się jak dzieciak. 

P.S. Można od razu zamknąć :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak poprzednicy wyżej, wymienili wszystkie argumenty, więc nawet nie wiem co mogę dodać od siebie.. :x 

Niestety jestem na nie, masz parcie na rangi myślisz że dostaniesz rangę bo zrzucasz się na pomoc forum/serwerów? Nie tędy droga. 

Zajmij się adminem, bo jak każdy wie nie znasz AMXX na takim poziomie na jakim napisałeś, co każdy o tym dobrze wie, wiele razy pytałeś się co na czym polega jak się banuje itd. Wiesz sebol nic do Ciebie nie mam, ale nie nadajesz się na żadne inne stanowisko niż admin, zaraz będą w moją stronę hejty, ale no nic. 

 

 

  • Super! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@sebol~ osobiście nic do Ciebie nie mam ale podanie mega słabe. Pisane chyba było w 5 min.

6 godzin temu, sebol~ napisał:

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?:Chciałbym wam pomóc w opiece serwera...Myślę ze się spiszę w tej randze.. 

Co to za wytłumaczenie? W zasadzie w najlepszym pytaniu jakie jest, odpisałeś w 3 zdaniach ubogich, a tutaj właśnie nas powinieneś przekonać co takiego chcesz dodać od siebie i czym się zająć jako nowy OP serwera.

 

6 godzin temu, sebol~ napisał:

Coś o sobie:Myślę że nie muszę dużo pisać jestem tutaj trochę i myślę że co niektórzy mnie znają ....

Nie jest to pytanie tutaj wrzucone po to, aby odpisywać w ten sposób a właśnie coś napisać ciekawego. Nie zawsze dużo jest w tych przywitaniach i tak samo w Twoim... http://cs-maliver.pl/temat/8741-siemanko/ oraz w wywiadzie czy w innych formach redakcyjnych. ;)

Dodatkowo dochodzi proszenie innych o wypowiadanie się na Twoją korzyść.

Jesteś dorosłym facetem, który chyba powinien wiedzieć, że lepiej dostać negatywne głosy ale szczere niż wymuszone lub wyproszone, bo takie nawet nie są brane pod uwagę.

Szczerze zawiodłam się tym podaniem i Twoim zachowaniem gdzie prosiłeś ludzi...

Zostań przy posadzie admina i w tym się spełniaj, bo tutaj dajesz radę w 100%. :)

 

 

sl6Lp8l.png

  • Lubię to! 3

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.