Skocz do zawartości

Skarga na Admina LIKE VEQUU


Paula

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela:Paula
Nick oskarżonego: Like Vequu

Powód skargi:Ban bez powodu 

Dowody (Screeny/Demko z HLTV):Z tego co wiem Hltv głosu nie nagrywa , nie wiem jak na tym serwerze można zobaczyć na Hltv opiekuni jesli jest tu głos.

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-maliver.pl
[AMXBans] Reason: 'KULTURKA'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'VALVE_0:4:512880979'
[AMXBans] Your IP: '31.0.127.148'

 

[AMXBans] =======================================

Proponowana kara:Zabranie admina 
Wyjasnienia: Grając dzisiaj na serwerze (23.06.2016r o godzinie 15:37) zostałam zbanowana z powodem "Kulturka" 

Wielokrotnie mówiłam do admina gdzie dzieci gadają przez ten mikrofon i nie da się grać żeby ich ogarną , wielokrotnie powtarzałam im 

Mikrofon +16 lub po Mutacji chodz to nie ja powinnam to robić tylko osoba która dostała Tego "ADMINA", mimo to admin nic nie robił i miał to w dupie , różnym osobą z serwera również to przeszkadza , to już nie pierwszy raz gdzie gracze się skarżą , to w nerwach powiedziałam juz do jednego z graczy który ma max 9 lat "Zamknij Mordę" po chwili wylatuje z banem na 1h i w tym nawet nie dostałam ostrzeżenia tylko odrazu ban!. Nie wiem co za dziecko dostało tutaj admina , ale polecam go ogarnąć bo długo ludzie tu nie będą grać . Jedynym adminem jaki zrobił wrażenie na mnie i na innych to ADMINKA "SYLWIA" . To tyle z mojej strony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Proponowana kara ?? ! przesada 
Upomnienie wystarczy i chyba więcej się to nie powtórzy 
Nie było mnie  wtedy ale Admin Vequ Jest Ogarniętym adminem raczej Jak mu się powie to zapamięta 
kara przesadzona naprawdę nic złego nie zrobił nie wszystko pewnie słyszał admin więc upomnienie wystarczy 
Przepraszam ze dorzucam swoje 3 grosze :) Pozdrawiam Fanaticc. 

// Edit Admin @vequu Się wypowiedział więc teraz czekamy na 
    H@   Niech zadecyduje o karze 
   Nie wiem oco wam poszło na Serwie ale Musiały niezłe b bluzgi lecieć że ban na 1h xd

Edytowane przez ♛ Fanaticc. ♥
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Wbiłem dopiero na serwer żeby ogarnąć wszystkich "cheaterów".

Po 2. Miałaś pecha gdyż wbiłem i słyszałem jak wyzywałaś innego gracza, więc dostałaś bana za kulturę. 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin też człowiek, ja podejrzewam, zareagowałbym podobnie. Nie było go wcześniej na serwerze. Wbił, zobaczył, że ktoś się spina przez mikro to go wywalił. Normalna reakcja. Można jedynie dyskutować nad długością bana.

 

Inaczej sprawa wygląda, gdy admin siedzi na serwerze i sobie olewa, a inaczej, gdy wchodzi w jakimś głupim momencie. Takich sytuacji nie można identycznie oceniać, bo admin nie wie co się działo chwilę przed jego wbiciem. 

 

Do Pauli. Jak ktoś się sapie do Ciebie przez mikro, ładujesz /mute i masz spokój. Ty go nie słyszysz, więc nie musisz się denerwować, że ktoś Ci ubliża. Nie odpyskujesz, co jest analogiczne, że żaden admin się do Ciebie nie przyczepi. Wyleci ten, który się drze, a nie ten, który jest mądry i go zmutował.

 

Do Vequu. Jeśli wchodzisz w takich momentach, to nie ładuj od razu banów, tylko najpierw upominaj. Ban to jest ostateczność na niereformowalne egzemplarze. 

 

Myślę, że wyjaśniłem co nieco.

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Vequu wszedł w trakcie kłótni i dlatego to tak wyglądało... gdyby był od początku na bank bana byś nie dostała. :) 

Przypominam, że na serwerze wgrany jest plugin /mute aby zmutować sobie gracza gdy nie ma admina.

Ban już minął, więc nie muszę go skracać.

Adminów proszę o to aby na początek upominali potem banowali i na pewno nie na godzinę za "zamknij japę" czy coś takiego. :)

 

Inni, których nie bylo przy tej sytuacji a zabrali głos proszę więcej tego nie robić... chyba wiadomo kto w skargach może się wypowiadać.

 

# zamykam i życzę miłej gry!  B)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.