Skocz do zawartości

- PRZYJĘTE - Podanie trzecia


trzecia

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:  Martyna

Wiek: 16

Staż na forum: Zaledwie 3 dni:( 

Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy  o dłuższą wypowiedź): Ponieważ chciałabym pomóc troszkę w działach, które potrzebują pomocy. Rekrutacja otwarta, więc czemu nie. Wiem, że jestem na sieci bardzo krótko, lecz uważam, że można dać mi szansę, gdyż po prostu lubię być redaktorem i sprawia mi to przyjemność. Pisanie opowiadań to jedno z moich hobby, więc jako redaktor czuję się jak ryba w wodzie :usmiech: Nie będzie to moja pierwsza taka ranga, dlatego nie sądzę aby były ze mną jakieś problemy.  Więcej się chyba rozpisać nie mogę.

Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka  szkolna, blog itp.):  Byłam w gazetce szkolnej, pisałam kiedyś opowiadania na pewnej stronce internetowej, oraz posiadałam rangę redaktora na wielu forach. 

Próbny wywiad / news: 

 

 

1. Sporo wolnego czasu, :like:

2. Umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność,  :like:

3. Biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego, :like:

4. Minimum 15 - 16 lat, :like:

5. Brak warnów, :like:

6. Minimum 50 postów,  :like:

7. Minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci. :love_over:

 

Generalnie nie spełniam tylko rzeczy związanych z czasem na sieci, ale mam nadzieję, że dacie mi szansę mimo to. Buzi :love1:

 

@Kopia mam tam admina, ponieważ kiedy zrezygnowałam z opiekuna oni dalej bezkarnie używali moich plików, mimo że prosiłam o ich usuniecie. darmowy admin to taka jakby "zapłata" za używanie tego co ja zrobiłam. na tamtą sieć już nawet nie wchodze :v

  • Super! 2

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo krótkiego stażu jestem na tak. Brakuje nam redaktorów, a dziewczyna wie co jest pięć. Przeprowadziła bardzo fajny wywiad, z którego można się sporo dowiedzieć. Jedyne do czego mogę się przyczepić do admin na sieci k******y. Jeżeli chcesz zostać redaktorem tutaj to musisz zrezygnować z administratora na tamtej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Um a ja to bym potrzymal te podanie przez kilka dni bez odpowiedzi co by bardziej poznac nowa kolezanke! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz pierwszego dnia złapałaś kontakt z 3/4 jak nie więcej użytkowników na sieci!
Jesteś ogarnięta (tak mi się wydaje) .
+ za wywiad (bardzo ładnie )

 

Jestem na tak !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jestem na tak 

+ miła dziewczyna

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również na nie:

- za krótko na forum (jak napisane minimum miesiąc, to ten miesiąc przesiedź)

- daj się poznać, tak jak napisał kolega wyżej

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor to nie admin, tutaj dostaje się jedynie rangę na forum i obowiązki z nią związane, więc i wymagania są inne. Dla mnie osobiście jedynymi wymaganiami jest poprawna polszczyzna oraz sama umiejętność pisania. To jaka jesteś i czy długo z nami przebywasz nie ma znaczenia. Wywiad ładny, więc i opinia piękna (ale nie tak jak ja! :D ), której finał jest mój głos na tak. Powodzenia życzę i w razie czego służę pomocą jako była redaktor :D 

  • Lubię to! 1
  • Smutny 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem poznać tę o to niewiastę grając z nią razem na serwerze i dochodzę do wnioski, że jak nie ona zostanie redaktorem to kto ?:D W porządku dziewczyna, bardzo wygadana :D Wywiad rozbudowany i przyjemnie się go czyta. Nie muszę chyba wspominać, że poziom ortografii został osiągnięty na 100%.  xdWymagania również są spełnione. Także jak dla mnie ta kobieta może zaczynać od zaraz! Na tak! :D

 

*psssst* następny wywiad ze mną! :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak :D 

+wiek

+bardzo milutka osóbka :love1:

+ostatni wywiad bardzo ładny :D 

+ zainteresowana życiem forum ,widać że mimo iż jest tu krótko to dużo się udziela i oby to się nie zmieniło :) 

Moim zdaniem warto dać jej szansę :bear:

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Z Administracją postanowiliśmy Tobie dać szansę. Mam nadzieje, że troszkę ruszysz naszą redakcję i wytrwasz dłużej jak niektórzy. ;) 

Chwilowo dopóki będziesz sama mogę Ci zawsze w czymś pomóc, tak samo jak @Radziu

Powodzenia. 

 

1Luh5oV.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!
  • Lubię to! 2
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.