Skocz do zawartości

sieeeeema :D


Melka

Rekomendowane odpowiedzi

Moje imie to Amelia jestem uległa, nie mam własnego zdania, nie potrafię myśleć, w moim towarzystwie zawsze będziesz sprawiał wrażenie inteligentnego i błyskotliwego - w najgorszym wypadku to blask mojej biżuterii będzie Cię oświetlał.. 
zachowuję się jak mała dziewczynka, tupię, krzyczę, płaczę, żądam, pożądam, rządzę? nie, jestem słodka, miła, lukrowana i noszę fajne, krótkie spódniczki.
nie czytam książek, nie wiem kto to gombrowicz, nie chodzę do teatru, nie lubię opery, nie interesuję się polityką, za to oglądam telewizję, mój ulubiony serial to moda na sukces, a szczególnie odcinek 2459, w którym to jakaś ładna pani zostaje żoną jakiegoś ładnego pana, po czym okazuje się, że jest on jej bratem. moje hobby to dyskoteki i malowanie paznokci. moje życie nie jest jak pudło czekolad, za to jest tak kolorowe jak kolorowe są flakony z lakierem, ułożone w tęczę na półce z podpisem: kosmetyki do pielęgnacji dłoni i paznokci.
co jeszcze.. jasne, że jestem jaka jestem i przecież się nie zmienię. i w ogóle nie wiem co o sobie napisać, więc jak chcesz wiedzieć, to pytaj, bo kto pyta, nie stoi w niepotrzebnych kolejkach czy jakoś tak.. nie wiem jak szło to przysłowie, nigdy nie byłam dobra z polskiego, w ogóle szkoły nie lubiłam, nie zdobywałam żadnych nagród i nikt mnie nie chwalił za dobre zachowanie. i problemy z ortografią też miewam, jak zapewne już bezbłędnie zauważono. a i generalnie lubię \"cosie\" - z odmianą też u mnie niedobrze. języków obcych nie znam, za to jak wszyscy tu chwalę się znajomością francuskiego, choć po lady marmolade to żadna większa umiejętność jest. co do umiejętności. już wspomniałam, że za wiele nie posiadam, ale za to jestem szalona, zwariowana, spontaniczna, skaczę na łóżku xd, uprawiam hodowle marchewek, gram na nerwach i inne sporty ekstremalne też. 
no i jestem aniołem w ciele diabła czy tam diabłem w ciele anioła - w zależności od panującego trendu. 
poza tym nie sprzeciwiam się mojej naturze. więc ostrzegam lojalnie - mam mózg i nie waham się go używać.  Czy Fajnie czy nie fajnie mam cieżką prace ale co tam ważne że jest pasja ;)
to jak? moge pisać wieczorem dołaczenie z serwerem ? :Dxd

  • Lubię to! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Hej, no pewno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Witam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Witamy :)

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde... co tu się wydarzyło w tym przywitaniu to ja nawet nie wiem... ale chcę więcej!

@Melka Weź naskrob tutaj pożegnanie teraz, a potem jeszcze raz przywitanie w takim samym stylu!

  • Haha 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aRR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.