Skocz do zawartości

Urlop :(


martyn.

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, nie wiem czy wiecie czy nie ale moja ostatnia aktywność jest bardzo mała na forum :( nie wiem czy nawet pożegnania nie napiszę ale na razie urlopik :( mam coraz mniej czasu bo mam dużo lekcji i zadań domowych i nie mam czasu wbijać na forum :( na serwer jak będę mógł to będę wbijał ale na 4 dni proszę o urlop ;(

 

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Podlasiu właśnie zaczęły się ferie, więc nie kupuję bajki z rosnącą ilością zdań domowych. Masz do wyboru napisać prawdę albo rezygnację.

  • Haha 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Różyk napisał:

Na Podlasiu właśnie zaczęły się ferie, więc nie kupuję bajki z rosnącą ilością zdań domowych. Masz do wyboru napisać prawdę albo rezygnację.

Nie wiem o co ci chodzi! Ferie zimowe mam dopiero za tydzień w poniedziałek! A urlop chcę na 4 dni taki problem?

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Różyk napisał:

Na Podlasiu właśnie zaczęły się ferie, więc nie kupuję bajki z rosnącą ilością zdań domowych. Masz do wyboru napisać prawdę albo rezygnację.

Międzyrzec Podlaski, wbrew nazwie, nie leży na Podlasiu, tylko w Lubelskim. A oni mają ferie od 29 stycznia...

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.