Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/17/2019 in all areas

 1. 3 points
  "Człowiek powinien mieć takiego swojego człowieka. Do kochania, do przytulania. Na spacer i żeby napić się herbaty w chłodny wieczór. Powinien mieć takiego "swojaka", któremu powierzy tajemnice, rozterki, podzieli z nim radość i łzy. Człowiek powinien mieć do kogo otworzyć usta i serce. Wtedy to życie ma sens."
 2. 2 points
  Wyjmijcie niektorzy te kije z dupy poczytajcie co to zart, ironia, sarkazm a przede wszystkim humor, ten specyficzny ktory u mnie wystepuje wiekszosc osob lyka wszystko co im sie powie
 3. 2 points
  Zapłaczesz po mej śmierci, czy brak Ci chęci, pogłoska o mej śmierci, twoje emocje nęci, emocje pozytywne, bo byś się cieszył, gdyby ktoś wyrządził mi krzywdę, choć kolano przewiercił. Wyobraź sobie gdyby ktoś chwycił za ostrą brzytwę, i przyłożył do gardła mi, pozostawiając bliznę. Gdybyś jakiś czas później widział na cmentarzu mą podobiznę, wiedz, że zginąłem za honor i ojczyznę. Teraz twoje emocje zmieniają się diametralnie, okazujesz złość, bo odszedłem idealnie, lecz się radujesz, choć wpół złamanym mentalnie, i taki sposób Cię zjadłem nawet kiedy umarłem.
 4. 1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

Guidelines Terms of Use We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.