Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Recenzja [Film] Jumanji


trzecia

Rekomendowane odpowiedzi

Link do zwiastunu: 

 

Wyreżyserowany przez Jake'a Kasdan'a, trwający dwie godziny film, opowiada o grupce zupełnie niepodobnej do siebie młodzieży, która przez zwykły zbieg okoliczności trafia w tym samym czasie na stołek dyrektora.  Każdy, mimo że miał inne przewinienie, otrzymuje tą samą karę. Powyrywać zszywki z około 1000 starych gazet, przeznaczonych na makulaturę. 


Tak mniej więcej brzmi początek filmu. Szczerze? Zniechęcił mnie do siebie niemiłosiernie. Czy się do niego przekonałam po obejrzeniu? Nie. Jedyne co mogę uznać za dobrą stronę filmu, to jego humor. Na jednej scenie popłakałam się ze śmiechu, ale na tym plusy tego filmu się kończą. 
Fabuła całkiem przewidywalna, całkiem nudna i całkiem oklepana. Największym minusem nie była jednak sama fabuła, lecz aktorzy.
Stety bądź niestety, ludzie nazywają mnie rasistką, co się znikąd nie bierze. Jestem wrogo nastawiona do czarnoskórych, głównie przez moją rodzinę, która ma takie poglądy, dlatego jak tylko włączył się film i zobaczyłam murzyna, wzięłam rozpaczliwy wdech. Jednego murzyna bym zniosła, ale w dalszej części filmu pojawiają się kolejni dwoje. 
Zignorowałam kolor skóry aktorów i oglądałam dalej, lecz główny bohater również nie przypadł mi do gustu. Wykreowali go jako ofiarę losu, która zamiast perfum używa płynu do płukania jamy ustnej. :facepalm: 
Nie lubię, kiedy główny protagonista jest rysowany jako kalekie dziecko bez rączek, dlatego też skrzywiłam się jak zobaczyłam co ta postać robi. Oczywiście w grze był super silnym murzynem, z super silnymi mocami i był na tyle super silny, że nie miał żadnych słabości.

Jedyną bohaterką, później bohaterem, która przypadła mi do gustu była złotowłosa dziewoja, która żyła jedynie w świecie wirtualnym. Była szczera, otwarta i okazywała swoje emocje bardzo ekspresyjnie, co również bardzo mi się podobało. Aktor, który zastąpił ją w świecie gry nie ustępował jej podium, ponieważ on również znalazł się wśród moich ulubionych postaci. 
Jak już wspomniałam, jedynym plusem tego filmu jest humor, dlatego serdecznie odradzam go oglądać. 
Wiem, że recenzja przykrótka, ale na tym filmie nie ma co się rozpisywać, badziew i tyle. :usmiech:



Dziękuję za przeczytanie i gorąco zapraszam do zostawiania konstruktywnych opinii w komentarzach! Dobranoc, do zobaczenia i pa! 
 

 

  • Lubię to! 5
  • Smutny 2

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehi! A ja szczerze liczyłem, że ten film będzie fajny :( AAAAle ja lubię takie "gniotki" oglądać, więc pewnie kiedyś się na niego skuszę. 

Recenzja całkiem przyjemna.

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam byłem oglądałem i mnie się podobało!

Film godny polecenia!!!


Oglądałem wiele filmów z DWAYNEM JOHNSONEM i jest to jeden z moich ulubionych aktorów.
Mumia powraca

Król SCORPION
Witajcie w dżungli

Szybcy i wściekli 

i wiele innych filmów.

 

 

Dlaczego jesteś rasistką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A ja szczerze polecam, aktorzy super wcielili się w swoje role. Mega dawka humoru! :)

Dość sporo akcji oraz pomysłów, np w tym, ze meczyzna gra kobiete co wyszło mega. Bardzo fajna oprawa muzyczna, ktora w niektórych momentach napędza fajnie akcję. :)

Jedym słowem polecam! :skook:

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem to dziadostwo. I staremu, dobremu Jumanji, to coś może jedynie buty pastować. Syf, kiła i mogiła. Recenzja fajna i podzielam opinię na temat filmu. 3/10, bo na więcej nie zasługuje.

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sp3cTeR nie będę psuła innym czytania recenzji jakimiś śmiecio-postami, więc napiszę tutaj. Jestem rasistką raczej ze świadomego wyboru, jest to temat rzeka, w którym argumenty przelewają się jak woda w wodospadzie, ale jeden argument jest niezaprzeczalny. Murzyni po prostu nie są dostosowani do społeczeństwa. Różnią się od nas nawet w budowie ciała. Mają większe szczęki (jak małpy), inną budowę krtani, dlatego biały człowiek nigdy nie będzie miał naturalnego głosu murzyna. Mają we krwi więcej erytrocytów, które przenoszą tlen, więc wolniej się męczą, co jest moim zdaniem oszustwem i nie powinni występować na olimpiadach, a jak już, to na osobnych, dla czarnych. Człowiek zamyka się w przekonaniach, że trzeba być tolerancyjnym we wszystkim, bo wszystko jest dla ludzi. Jest to tylko i wyłącznie moja opinia, a to czy ją poszanujesz, twoja sprawa. Nie będę namawiać wszystkich do podzielania moich poglądów, po prostu wyraziłam swoje zdanie. 

  • Smutny 1

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trzecia

 

 

 

Art. 257. Rasizm

Dz.U.2017.0.2204 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny

Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerość przede wszystkim -

Nie podoba mi się ta recenzja, 

zamiast pisać o filmie skupiłaś się głównie na tym ,że jesteś rasistką.  :wtf2:

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.