Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Ogarnijcie go


DiDziDabliu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosił bym o ogarnięcie admina któremu nie wiem o co chodzi najpierw mi dla jaj daje ssy ( rozumiem admin ma prawo żeby sprawdzić ) ale dostaje szybkiego ubt jak tylko ssy wstawiłem a on pisze na głównym sayu:
 

~ Gracz Sylwek podlozyl bombe!

Bartoniuss killed Mr PHYSIQUE with awp
| VIP | *DEAD* Jaroslaw K :  5sek

| VIP | *SPEC* Hells Angels :  yjest 5 sek ...

*DEAD* NaGlebe! :  git

| VIP | *SPEC* Hells Angels :  konfident przyszedl 

 

 

Konfident ? bo co ? bo zgłaszam admina który nie właściwie wykonuje swoje obowiązki ?? 
Nie życzę sobie publicznego obrażania przez Administratora... Widze że jest to porządna sieć i mam nadzieje że zostaną wyciągnięte konsekwencje jego postępowania ,,,, Pozdrawiam DiDzi :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na poważnie koleś czy se jaja robisz? przytulić cię? gdzie jest napisane, że pisałem do Ciebie personalnie? 

masz jakieś fobie czy co? piszesz mi na tsayu że przyszedłeś, jakieś zaczepki - to olałem temat ... a taraz wyjeżdżasz z jakąś skargą ponownie? ty normalny jesteś?

pojawiłeś się wczoraj czepiłeś jak rzep psiego ogona , sapiesz co chwilę do mnie na tsayu i potem lecisz pisać skargę jak nie z tobą rozmawiam na serwerze??? lecz się koleś...

ja tu jestem od 2 lat i nigdy nikt nie pier...ł takich kocopołów na mój temat ... jak masz jakiś problem to Twój problem nie mój ... 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie.... Dostałem ssy bo ci zwróciłem uwagę że facet siedzi na respie całą rundę xd skąd wiem ? bo chwile przed ssami napisałeś na say admina nie ucz ojca dzieci robić :)  Ja do cb nic nie mam i nic by się nie działa gdybyś zareagował na to a nie jeszcze mnie opierdzielał za to że pisze... 

 

Usuńcie to u@ bo widze że to jest tylko po to aby się przywitać z adminem xd 

Ps. sory za spam :) 

 

Ps2. (Nie wiem kto) Dzięki za zablokownie mi chatu na forum mimo że nie wiem za co :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chyba już za bardzo komentować nie muszę. Wiadomo kulturę trzeba zachować w obu przypadkach. A zaczepki wiadomo jak się kończą.

 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.