Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

dziękuję i żegnam


GoLdi

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji ostatnich wydarzeń i sposobie ich załatwienia jestem zmuszony do odejścia z maliversów. 

niestety dochodzą do mnie opinie graczy jak i ludzi z forum, że niektórym ranga odbiła i ciągną forum w kierunku nie tym co powinni... a szkoda.

Fajnie było poznać kilka osób, z racji wieku pracy itp nie mogłem za często siedzieć na forum... ( nie będę wymieniał personalnie - Ci co wiedzą będą wiedzieli, o kim mowa)

Myślę, że na przyszłość warto kilka razy się zastanowić nad wartością kogoś, kto jest kilka lat w grupie i poświęca się nad rozwojem sieci... 

Życzę zdania matur, studiów, założenia rodzin i zdrowia ... no i żeby sieć nie zeszła na "psy" ... 

G. 

  • Smutny 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odchodź z takich przyczyn, jednak maliver to sieć o której nie da się zapomnieć jeszcze po takim czasie..

Nie przejmuj się innymi, niektórzy specjalnie kopią "dołki" pod kimś, a Ty jesteś impulsywny i za szybko się poddajesz. 

Hm, ale jeżeli to Twoje zdanie i rzeczywiście odchodzisz to powodzenia w życiu realnym, mam nadzieję że nie zapomnisz o Pyskatej z 4map'sa! 

Good lucky, trzymaj się ziomeczku! :kissss3:

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Chyba chodzi o mnie i priczera co? może napiszę to wszystkim aby każdy wiedział, dostałeś bana sb, nie obchodzi mnie za co, dostałeś go od prczera, ja jadąc z pracy przeczytałem skargę pewnego pana na Ciebie, w której oskarżył nas(administrację) o to że ma bana na sb, byłem na telefonie i sprawdziłem czy ma czy nie i jak chyba wiesz nie miał, ale pewnie przez przypadek dałem Ci ub, jakiś missclick czy coś... Pisałem z Tobą, po czym napisał do mnie priczer że dał Ci bana a ja go zdjęłem, jako że tak nie powinno się robić i miałeś mieć jeszcze bana (do północy max) to go znowu nadałem i od cała historia po prostu nie będę się wpier... w robotę priczera skoro on dał bana on też ba ub, a Ty skarszy ode mnie o dekadę dzieciaku zastanów się nad sobą i ogarnij emocje, to jest moja rada na przyszłość. papa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Radziu napisał:

Chyba chodzi o mnie i priczera co? może napiszę to wszystkim aby każdy wiedział, dostałeś bana sb, nie obchodzi mnie za co, dostałeś go od prczera, ja jadąc z pracy przeczytałem skargę pewnego pana na Ciebie, w której oskarżył nas(administrację) o to że ma bana na sb, byłem na telefonie i sprawdziłem czy ma czy nie i jak chyba wiesz nie miał, ale pewnie przez przypadek dałem Ci ub, jakiś missclick czy coś... Pisałem z Tobą, po czym napisał do mnie priczer że dał Ci bana a ja go zdjęłem, jako że tak nie powinno się robić i miałeś mieć jeszcze bana (do północy max) to go znowu nadałem i od cała historia po prostu nie będę się wpier... w robotę priczera skoro on dał bana on też ba ub, a Ty skarszy ode mnie o dekadę dzieciaku zastanów się nad sobą i ogarnij emocje, to jest moja rada na przyszłość. papa :) 

o Was nie chodzi ... a bany sobie na  chatboxie możecie dawać.... mnie to nie rusza... 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to sytuacja jest smieszna. Nie bronie Denisa, bo moim zdaniem zbyt szybko sie poddal i jest zbyt impulsywny jak juz Sysia wspomniala. Za bardzo sie przejales ta sprawa, a banem od Piczera (uj wie ten jego nick) bym sie nie przejmnowal, bo nie ma sensu. A co do skarg to moze opiekuni lub aministracja sprawdzilaby logi czy tam nie bylo prowokacji.
No trudno, trzymaj sie mordeczko i odzywaj sie czasem :)
Mam nadzieje, ze jeszcze pare razy Cie zabije na dd2 :P

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldi :'( pamietaj ze są ludzie na ktorych zawsze możesz polegać bedziesz wiedział gdzie mnie znaleść!  Dzieki za cala spędzona gre zarty itp ale zastanów sie nad tym odejściem :'( 

  • Lubię to! 1

Mody.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Szkoda, widać mnie nie zrozumiałeś. Tak czy siak życzę powodzenia i dużo fragów! :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.