Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

- ODRZUCONE -Podanie na Opiekuna. By Pijawa.


Master YI

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Przemysław
Wiek: 18 ;)
Nick: Pijawa.
Link do banid: http://banid.pl/kto?to=0:0:44644714
Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Gdy do was doszedłem, zacząłem grę na serwerach 1.6 i głównie to ciągle gram na PB, wiem że gt to duży problem, ale zawsze postaram się grać jak najwięcej i pomóc
Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: Paintball Dlaczego akurat tego serwera: Tak jak napisałem, spędzam tam większość czasu, i chcę chociaż w małym stopniu podać pomocną dłoń Malince, choć wiem że gt to duży problem :) ale myślę że to nadrobię i wszystko pójdzie w odpowiednie strony.
Czy byłeś kiedyś Opiekunem?: Nie, ale byłem adminem chociaż wiem że to są kompletnie inne rzeczy menu admina a pluginy. Lecz myślę że szybko się poduczę
Znajomość amxx i panelu (0-10): Jeśli chodzi o pluginy to takie 7/10
Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Oczywiście, opiekun powinien wspierać serwer :)
Coś o sobie: Cześć, nazywam się Przemek, mam 18 lat, lubię grać w cs 1.6, piłkę nożną i koszykówkę :) Lubie wasz serwer PB choć gram tam niedługo co jest WIELKIM minusem. Lecz myślę że dacie mi szansę jako opiekun i szybko się poduczę wszystkiego i pomoge malinie w prowadzeniu serwa ;). Jestem miły,spokojny, i kulturalny tak propo xd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Stary Ty chyba nie myślisz że ktoś da Ci dostęp do serwera znając Cię zaledwie kilka dni xd  

ofc jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie, nawet nie masz adma, jesteś zbyt krótko, najpierw pograj na serwie, złóż podanko o adma, a nie od razu na opiekuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się po co tutaj w ogóle jest coś takiego jak podania skoro ludzie wypowiadający się w podaniach w ogóle ich nie czytają. Może zamknijmy wszystkie rekrutacje i będziemy przeprowadzać tutaj cyklicznie jakieś demokratyczne wybory? 
Wypowiedziało się tutaj dwóch moderatorów którzy są odpowiedzialni za porządek na forum ale żaden nie wpadł na pomysł żeby to co koledze się popsuło przy pisaniu podania naprawić :yyy:

Osobiście jestem na nie, aczkolwiek jesteś zauważalny na forum, więc idź dalej w tym kierunku, a na pewno zwiększysz swoje szanse.

  • Lubię to! 1
  • WOW! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aRR zablokował(a) ten temat
  • Różyk odblokował(a) ten temat

No więc tak, na twoim miejscu bym pierw zaczął od tego że, bym złożył podanie o Admina i się jeszcze podszkolił  :) Następnie bym starał się o Opiekuna jak bym zauważył że bardzo wzorowo mi idzie i nikt nie narzeka :) Więc zapraszam pierw do złożenia Podania o Admina i potem krok dalej w dobra stronę Serwera :) 

 

Niestety na dzień dzisiejszy Nie.....

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc nie powien odrazu że jestem na NIE. Jestem bardziej na neutral, Dlaczego?:

- Polecam Ci złożyć podanie o administratora serwera, a następnie po jakimś okresie starać się o Opiekuna.

- Pobądź z nami dłużej na Sieci, abyśmy mieli lepszą opinię o Tobie i Cie bardziej poznali

 

Podanie jak dla mnie bezsensownie napisane. Zrób tak jak ja Ci napisałem oraz @GrZ3SiU, a napewno będę na TAK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jesteś z nami za krótkie i nie będę w stanie Tobie zaufać, a dawać rangę i robić jakieś ograniczenia to też bez sensu. :)

Złóż podanie za jakiś czas, zacznij od adminowania a potem się zobaczy. :)

 

sl6Lp8l.png

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.