Skocz do zawartości

- ODRZUCONE -[UB Team] GrZ3SiU


GrZ3SiU

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

♣ Aby móc złożyć podanie na BlackListed, należy mieć ukończone minimum 17 lat.   +
♣ Wymagany STEAM.   +
♣ Trzeba mieć minimum 50 postów.   +
♣ Brak aktywnych warnów na koncie.   +

♣ Być aktywnym na forum.   +

♣  Brak konfliktów z użytkownikami forum.   

♣  Brak rang na innych forach.   +

♣  Posiadanie sporo wolnego czasu.   +

 

Nick:  @GrZ3SiU
Wiek: Za 3 tyg. 29 lat.
Data rejestracji na forum: 15 Grudzień 2016.
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: To zależy .... jak mam 1 zmianę to po 14.00 przesiaduję do wieczora i obserwuję co się dzieje, jak mam 2 zmianę to do 14.00 też przesiaduję, a w weekend  cały czas mnie widać na Forum więc nie jestem w stanie określić czas "h" :) 
Doświadczenie w ocenianiu: Doświadczenie jakieś tam chyba jest, nie ma co się za dużo chwalić  umiejętnościami, bo za wiele będą wymagać :D 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: No Raczej że TAK :) 
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie będę mówił że nie byłem banowany na innych forach bo bym  skłamał, tak byłem jak każdy z nas zapewne za nie porozumienia i pierdoły... Jeśli chodzi o serwery to tyle lat co gram nie dostałem nigdy Ssy, bo gram jak ciota :) 
Dlaczego Ty?: Dlaczego Ja ? To oczywiste chęci pomocy bardziej doświadczonym :) A tak na serio to mam nadzieję że młodsi mnie czegoś nauczą czego ja nie wiem, a ja im pomogę moją wiedzą i jakoś się będziemy na wzajem uzupełniali i luki w naszej wiedzy :) 
Coś od siebie: Mam na Imię Grześ, pracuje jako spawacz po pracy zajmuję się serwerami czyli Majster AMXX i też pomagam innym na forach jak do mnie piszą o pomoc techniczną tylko IPS, IPB.. MyBB nie na widzę :) Miałem swoje forum lub brakowało na wszystko czasu więc odpuściłem sobie mała przerwa i oto jestem Tu :) Mam piękną żonę która mnie zawsze lubi denerwować i właśnie mi przeszkadza pisać te Podanie ehhh No i na tyle  bo przecież mnie znacie :P 

 


@Malina Proszę oto moje Podanko :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię się czepiać, więc... składnia straszna :D

 

Nie wiem jak oceniasz demka, musiałbym Cie przetestować aby wydać opinię czy się nadajesz.

Tak to chwilowo jestem neutralny co do tego podania. Jest dobrze, bo nie jestem na nie, jeżeli pierwsza faza pójdzie dobrze, że dojdzie do drugiej gdzie będziesz sprawdzany i pójdzie Ci dobrze to będę na tak. ;) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, no sam nie wiem może jestem na...... TAK

-Wymagania

-Podanie rozwinięte ! :D

-wiek

-zna się na tym :) (AMXBANS)

Będzie się ziomuś sprawował na tej randze i pomoże choć troszkę BL ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dobrze go nie znam, ale podanko ladne no i wszystkie wymagania spelnione. Jestem na TAK :5:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, z żeby Cię sprawdzić wysyłam Ci na pw demko oraz 2 paczki z ssami. Demko rozpisujesz i wysyłasz rozpiskę na pw, tak samo jak screeny. Ocenę ssów wystawiasz na pw. Powodzenia :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowach przeprowadzonych z hunusiem postanowiliśmy, aby podesłał Ci demko oraz ss, wysłał Ci je ''sobota o 19:15'', dalej nie ma odzewu od Ciebie mimo odczytania. 

We dwójke dajemy sobie radę, potrzebujemy jedynie osoby, która będzie szybko działała w sprawach szybkiego ub (sprawdzania screenów, oraz łatwych demek) - jak widać nie jesteś nią, więc wiele nam nie pomożesz. Przed twoją oceną demka oraz screenów jestem już na nie.

 

Cytuj

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: To zależy .... jak mam 1 zmianę to po 14.00 przesiaduję do wieczora i obserwuję co się dzieje, jak mam 2 zmianę to do 14.00 też przesiaduję, a w weekend  cały czas mnie widać na Forum więc nie jestem w stanie określić czas "h" :) 

Sądząc po tym, już dawno powinieneś znaleźć czas na to. ;) 

 

Proszę się nie sugerować moim postem. To jest tylko i wyłącznie moja opinia, każdy niech wyciąga własne wnioski. ;)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany po poście Damiana. Tydzień zwlekasz z rozpisaniem demka i sprawdzeniem SSow. Poza tym mało Cię widzę na forum, nie widzę aktywności. BL i tak nie mają za dużo do roboty przez AC, więc według mnie nie jest potrzebna następna osoba. 

 

Reasumując NIE. 

  • Lubię to! 1

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Administracja od paru dni wie, że Grz3siek nie ma teraz czasu, więc prosze się nie sugerować postami jeżeli podanie nie jest przez Nas "ruszane". :) 

Pewnie do jutra będzie wszystko rozpisane przez niego, dlatego czekamy, ponieważ zostaliśmy poinformowani z jakiego powodu chwilowo nie ma czasu.

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Ten, to mam pytanie, skoro hunuś wysłał grzesiowi demko i ssy TYDZIEŃ temu i on do teraz niema czasu, czyli 9 dni, a jak sam logout napisał, oni potrzebują kogoś kto szybko reaguje.. No i dobra teraz niemasz czasu, ale jaka pewność że za tydzień go będziesz miał i co prośby o ub będą stały 9 dni bo niemasz czasu, no sorry.. według mnie jest to nie do przyjęcia. Jestem na nie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.