Skocz do zawartości

#42 - Wywiad z _SpirytusiK_


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

5607bd5c27d7f.png

Witam serdecznie po krótkiej przerwie!

Dzisiaj możecie trochę więcej dowiedzieć się o Adminie GOMODA

@_SpirytusiK_'u!

Miłego czytania. 

 

 

@Malina Witam! Miło, że zgodziłeś się udzielić wywiadu dla użytkowników Cs-Maliver! Jak to zawsze na początku bywa, przedstaw się, jak się nazywasz, ile masz lat?

@_SpirytusiK_ Witam mam na imię Łukasz Jajko i przeżyłem 18 wiosen.

@Malina Może powiesz nam coś więcej o sobie? Skąd pochodzisz, czym zajmujesz się na co dzień?

@_SpirytusiK_ Pochodzę z województwa podkarpackiego zajmuję się chodzeniem do szkoły a dokładnie do zawodówki na profil monter suchej zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. :d

@Malina Planujesz po szkole iść do pracy w zawodzie czy jednak nie wybrałeś tej szkoły pod tym kierunkiem? :1f60f:

@_SpirytusiK_ Tak planuję iść do pracy w tym zawodzie aczkolwiek nie będzie to łatwe bo nie ma dużo takich firm pod kątem mojego kierunku.

@Malina Mam nadzieje, że Ci się uda. Powodzenia! Może teraz powiesz Nam trochę o swoich zainteresowaniach/hobby? Posiadasz takowe? 

@_SpirytusiK_ Interesuje się piłką nożna, skokami narciarskimi, siatkówka, a moje hobby to jazda na rolkach, piłka nożna i gry komputerowe.

@Malina  Masz może rodzeństwo? Jak tak jak mają na imię i ile mają lat?

@_SpirytusiK_ Mam dwóch braci starszego 20 lat i młodszego 10 lat.

@Malina Zawsze chciałam mieć starszego brata... Teraz najważniejsze pytanie! Masz dziewczynę może? :d

@_SpirytusiK_ Nie nie mam. XD

@Malina A jesteś w stanie opisać/podać ideał swojej dziewczyny? Jaka powinna być? 

@_SpirytusiK_ Wysoka (175-177 cm), normalna sylwetka, długie nogi, zadbana. Długie włosy (kolor obojętny), dziewczęca, kulturalna, miła, sympatyczna, uprzejma, urocza, niegłupia, czuła, delikatna (ale nie nadwrażliwa), tolerancyjna, radosna, optymistka o wielkiej wyobraźni i nieprzesadnej pewności siebie, która zaraża pozytywną energią, która ciekawi swoją osobą, z którą mogę swobodnie porozmawiać i która jest przy mnie swobodna (ale bez przesady).

@Malina Oglądasz jakieś seriale?  Masz swój ulubiony? Jeżeli tak, powiedz dlaczego.

@_SpirytusiK_ Moim ulubionym serialem jest "Teen Wolf" 6 sezonów.Jest to horror. Serial jest o nastolatku który się zamienia w wilkołaka po zachodzie słońca. Wiele się tam dzieje. Lubie go, ponieważ jest o nastolatkach którzy pomagają mu nauczyć się zmienić z powrotem w człowieka, ale się im to nie udaje ponieważ jest to silniejsze ode niego.

@Malina Szczerze nigdy o nim nie słyszałam, ale wydaje się być ciekawy. Jaki rodzaj muzyki słuchasz? Masz swoją ulubioną piosenkę? Jeżeli tak podaj ją.

@_SpirytusiK_ Słucham pop'u,moją ulubioną piosenką jest Drake - God’s Plan.

 

@Malina Jak zaczęła się Twoja przygoda z cs?

@_SpirytusiK_ Moja przygoda z cs'em zaczęła się jak miałem 10 lat.Przez brata który mnie zaraził tą grą i gram w nią do tej pory już 8 lat.

@Malina Opowiesz nam skąd wziął się obecny używany Twój nick? oraz jakie miałeś wcześniej?

@_SpirytusiK_ Mój nick wziął się stąd - gdy byłem na imprezie z której wyszedłem nietrzeźwy i postanowiłem włączyć cs'a i przypomniał mi się spirytus, który widziałem jak kolega pił i tak oto mam taki nick. Nicki które miałem wcześniej to: LuKaS (-_-) (@_@) i LuKaS($_$).

@Malina Myślisz o jakiejś jeszcze randze na Maliver, czy Admin GOMODA w pełni Cie satysfakcjonuje? 

@_SpirytusiK_ Nie, aktualnie admin GOMODA mi wystarcza, aczkolwiek w przyszłości może?

@Malina Jak oceniasz wkład Administracji w forum oraz serwery?

@_SpirytusiK_ Administracja jest aktywna na forum jak i na serwerach takie 7,8/10. :d

@Malina Jest coś czego Ci brakuje na forum/serwerach?

@_SpirytusiK_ Nie, aktualnie nie. ;)

@Malina Wywiad dobiega końca, chciałbyś kogoś pozdrowić?

@_SpirytusiK_ Pozdrawiam mamę, tatę oraz rodziców.

@Malina Dziękuję Tobie bardzo serdeczne i życzę miłego wieczoru! :1f92d:

  • Lubię to! 5
  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, LiaMa napisał:

Gut wywiadzik :) fajnie się czyta ;)

Plus :)

 

Szybko przeczytałeś. 

 

 

Co do wywiadu przyjemny, i doczepić się mogę tylko do literówki XD

51 minut temu, Malina napisał:

Zawsze chciałam mieć starczego brata...

 

  • Lubię to! 1

oanHYvt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.