Skocz do zawartości

propoka


Mi3L0nK4

Rekomendowane odpowiedzi

nie pamiętam czy już padła taka propozycja i nie chce mi się sprawdzać ( leń) jestem za tym by dodać plugin czy jak to się nazywa ( nie siedzę w tym 24h na 24 )  tzw. zakładu, by móc obstawiać wygrane albo CT albo TT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@KiboL a patrzyles czy jest taki plugin?  Bo do GO jest bez problemu a do 1.6 szczerze nie widziałam wcześniej. ;)

Ponieważ propozycja ok, ale czy na niej się nie skończy z powodu braku lub wadliwego pluginu. :1f60c:

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Malinajest taki pluing widziałem nie na jednym serwerze... Co do dodania jestem za. Tym bardziej że to nie niszczy klasyki. Po prostu maciemożliwość mieć więcej kasy na start albo mniej....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

No ten plugin jest na 100 a propozyvja fajna przeciez akurat w tym nie kazdy musi brac udzial a zawsze jakis hazardzik :1f60a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, ten plugin wydaje się być fajnym pomysłem i zawsze może urozmaicić atmosferę ludziom którzy obserwują gdy jest 1vs1 i będą z niecierpliwością czekać na to kto wygra.

e527aea53040e.png.f864c09ca3377dee8d25817056679829.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja 1v1 zdarza się bardzo rzadko tym bardziej przy tylu slotach, więc lepszą alternatywą byłoby po prostu możliwość betowania po śmierci na wybrany zespół. 

 

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=1060370

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno plugin jest bo to ja też  mam z jakiegoś  serweru ;) decyzja  do administracja  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel
3 minuty temu, MoNte napisał:

No @Malina może coś, trzeba zacząć działać ? 

Wybacz ale mam ostatnio tyle obowiązków, że nie wyrabiam, a Opiekunów jest 2 w razie "W", więc proszę nie irytuj mnie takimi komentarzami jakbym nic nie robiła.

A plugin postaram się sprawdzić i jak coś wgrać, gdy będę miała wolną chwilę. 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel

Dodane, można betować następująco:

bet ct lub tt wartość

przykład:

bet tt 1500

 

Gdyby jednak coś nie działało proszę o zgłoszenie posta. ;)

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.