Skocz do zawartości

Odwołanie od warna-Yuuki


Yuuki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was bardzo serdecznie ;3

Uważam ,że dostałam warna choć tak naprawdę nie powinnam go dostać. 

o tu proszę proszę: https://imgur.com/a/EY6ze

Opisuje sytuację: 

Gracz @MoNte irytował mnie swoimi tekstami do innych użytkowników i do mnie też, nie wiem kim jest i w sumie to nie chcę tego wiedzieć.

Napisał do mnie coś w stylu że cwana jestem i tak dalej, póżniej dodał ,że coś mi nie wyszło więc odpowiedziałam "Twoim rodzicom też nie". 

Myślę ,że nie jest to DOSŁOWNA obraza rodziców tylko zdanie nad którym warto się zastanowić, gdybym napisała coś w stylu jeba* twoich rodziców to rozumiem ;3

Jestem przekonana ,że za takie coś warna dostać nie powinnam, stąd te odwołanie.

W sumie to proszę o pozytywne rozpatrzenie odwołania :c !

Pozdrawiam Andziuś ;3 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

W ogóle nie powinnaś używać stwierdzenia "Twoi rodzice" jest to na tak niskim poziomie że zasługuje na +2 ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pan Andrzej napisał:

W ogóle nie powinnaś używać stwierdzenia "Twoi rodzice" jest to na tak niskim poziomie że zasługuje na +2 ;) 

Fajnie pisać coś takiego komuś kogo się po prostu nie lubi ? XD 

Aha czyli gdybym napisała " Gdzie pracują TWOI RODZICE? to też by był powód ?XD 

Śmieszna wypowiedz jak na moderatora ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na scr pisze jaki jest powód,ale spoko po pierwsze pisząc o rodzicach w jego stronę nie dość że prowokujesz bo wiadomo jak to wygląda w rzeczywistości od tego się zaczyna ;) Druga sprawa samo rzucenie tekstu o rodzicach nie jest kulturalne jeśli może obrazić  i nie ważne czy napiszesz "Twoim rodzicom też nie "  czy to drugie ale nadal jest to temat rodziców co nie jest zbyt kulturalnym rozwiązaniem  przy kłótniach i sporach. Nie dałem Ci warna więc nie będę decydować lecz jak dla mnie trochę poniosło Cie  i dlatego wyjechałaś z rodzicami oraz dostałaś warna.

  • Lubię to! 1

CVoAkJN.png.8ea66ae17fda3509d4eb98939af4b556.pngBez nazwy-4.jpg

hej ho.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yuuki no własnie, napisałaś "Twoim rodzicom również" czyli chodzi o to, że moim rodzicom nie wyszedłem ja. Jesteś sporo młodsza ode mnie i nie pozwolę sobie na takie zachowanie wobec mnie.. I nie będę z tobą wchodził w żadne dyskusje. Takie sprawy, będę zgłaszał Administracji... Akurat tym razem zgłosiłem się do @Malina.. Jeżeli masz coś do mnie, obrażaj mnie a wchodzisz na temat rodziców... Zmień podejście do życia... 

 

Ps. Ja mam ss'y co pisałaś, które dostała @Malina

I nie, będę już dodawał, z kim na mnie wjechałaś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż byłem obecny przy tych wymianach zdań, więc wtrącę swoje 5groszy :d

 

To nie był tylko słowa "Twoim rodzicom też nie" ale jeszcze były takie jak "zamknij ryj czy pysk"...no sorry ale takimi tekstami nic nie osiągniesz tylko pogorszysz sytuacje..Tym bardziej, że @MoNte jest od Ciebie dużo starszy i szacunek się należy ;) Ja bym zrobił tak samo..Warny słuszne, nauczka na przyszłość. 

3560832.jpg.ff6565bab6627f5a58a77023f9105810.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No co mi zostaje więcej dodać... Specjalnie tego dnia, przewinęłam czat, do momentu tego zajścia i sam @MoNte do Ciebie nawet nie napisał. Dlatego w obrońce lepiej się nie bawić, bo potem wychodzą takie sytuacje. Dobrze, że się dogadujecie z @Pyskata ale nie warto brać kogoś stronę, bądź oceniać kogoś po okładce.

Mega nie podobają mi się teksty, lub nawiązania do rodziców, jest to na strasznie niskim poziome, bo kłócisz się z daną osobą, a nie z jego rodzicami...

A tłumaczenie, że dane zdanie nie jest obrazą rodziców i warto się zastanowić... nie wiem niby nad czym, jak każdy się domyśla o co chodzi, inaczej jak Ty... ;)

Nie były to Twoje jedyne słowa i kłótnie zaczętą sama dalej kontynuowałaś dlatego, są 2 warny a nie 1. 

 

Warnów nie zdejmuje. 

 

  • Lubię to! 2
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.