Skocz do zawartości

Żegnam :|


MoonLight

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zamiaru się rozpisywać ....

Nie chce siedzieć na sieci, która upada..

Bądźmy szczerzy, zostały 2serwery gdzie nie gra zbyt dużo osób.

Aktywność na forum jest już też dosyć słaba.

Niby jest reklama na serwerach, ale nie widać tego.

Wiadomo, że @Malina się stara, aby sieć wraz z serwerami stała, lecz to jak dla mnie jest wymuszane..bo nie ma porównania do tego co było jeszcze kiedyś.. sieć niestety umiera 

 

Narka All

Było miło, lecz niestety muszę odejść.

;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Stary chyba wiesz czym są pieniądze, czasem jest tak ze ich niema, a Ty uciekajac kiedy jest zle pokazujesz tylko jak malo wazna byla dla Ciebie ta siec, niestety prawda jest taka ze Agatka bedac studentką nie r moze sobie pozwoliv na tyle srrwerów, ale siec nie upada i nie upadnie... 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś zostać z siecią. Nawet jak upada! Pomagać jej i ją wspierać!

Ja też wpłacam na serwery mimo, że nie muszę. Bo chcę by się rozwinęły, była dobra reklama, i wchodziło więcej osób na forum!

Żegnaj :(;(

 

  • Lubię to! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się po tobie czegoś takiego :o gdy jest gorzej to odchodzisz? Śmieszne trochę. Nic nie upada więc nie siej fermentu.. została ograniczona liczba serwerów (tych które były na utrzymaniu Agaty) ponieważ brakowało pieniążków by je utrzymać, proste. Za takimi ludźmi, którzy uciekają z takich powodów na pewno płakać nie będziemy. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieć nie upadnie dopóki ludzie, którzy szczerze ją lubią będą pomagać w jej rozwoju. Uciekając w takich momentach tylko POMAGASZ sieci się rozwijać, jednego hiookryte mniej :) 

  • Lubię to! 1
  • WOW! 1
  • Super! 3

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Sieć nie upadnie, są 2 serwery ale tylko dlatego, aby skupić się na nich i w nie wszystkie pieniążki pchać.

Myślę, że nie sztuką jest mieć 20 serwerów, ale sztuką jest mieć 20 serwerów ale pełnych, a nie same sloty. :P 

Tak czy siak takiego obrotu sprawy od Ciebie się nie spodziewałam i myślę, że każdy przede mną też nie.

Mega straciłeś w naszych oczach, powodzenia. ;)

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zobaczyć Twoją minę jak  sieć nie upadnie co jest wiadome i będzie więcej serwerów za jakiś czas  i  przywitanie (Twoje nie doczekanie ) :d Nara :1f602:

  • Lubię to! 1

CVoAkJN.png.8ea66ae17fda3509d4eb98939af4b556.pngBez nazwy-4.jpg

hej ho.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aRR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.