Skocz do zawartości

UŻYTKOWNIK MIESIĄCA / KWIECIEŃ 2018


Tysiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel Serwera

UŻYTKOWNIK MIESIĄCA

 

W tym miesiącu głosujemy na Użytkownika Miesiąca / Kwiecień 2018

Aby zagłosować na daną osobę wystarczy zastosować się do wzoru:

 

Nick osoby nominowanej:

Dlaczego ona (3-4 zdania):

 

Zmiana w zasadach!

Ciężko idzie Wam to pojąć oraz dawać plusy, więc teraz każdy może nominować każdego, bez względu na to czy ktoś wcześniej nominował danego użytkownika.

Nie można głosować na siebie oraz w uzasadnieniu pisać np: bo jest fajna, ładna, miła. 

Tutaj chodzi o zasługi w danym miesiącu, czym ta osoba się wyróżniła i wyszła przed szereg w stosunku do innych osób.

Mam nadzieje, że będziecie szczerzy w swoich wyborach, oraz co najważniejsze obiektywni! 

Nagrodą będzie unikalna ranga na forum na okres 1 miesiąca!

 

Głosujemy do 09.05 (tj. środa)

Powodzenia oraz udanej  zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @Tysiek

Dlaczego ona (3-4 zdania): Bardzo pozytywny. Pracowita osoba! Dużo poświęca dla forum i ciągle je ulepsza na lepsze!

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nick osoby nominowanej: @Hunuś^^

Dlaczego ona (3-4 zdania): Stara się jak może, nie czeka na polecenia, a działa sam.

Nie mogę dodać pytania to wiem, że zrobi to bez proszenia bo sam pomyśli, że coś nie tak jeżeli już wieczór a pytania nie ma. :d

Zaczyna uzupełnia powoli mój brak czasu w sprawach w których może. ;)

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @Hunuś^^

Dlaczego ona (3-4 zdania): Dlatego , że nie @Tysiek.

Pełniąc rolę moderatora wyrabia normę na jakieś 150%.
Jakby nie było..... bezinteresownie , wręcz nawet z zaangażowaniem godnego wyższej rangi.
Jest niczym FLASH z Avengersów czy jak to tam XD
Mam zły humor Hunuś wbija na TS . 
Taki właśnie jest sam on   " ten mały , ale wariat"  . Radek , Radosław z miasta ,gdzie autokary tworzyli" XD  

Podajcie chociaż 200 tysięcy powodów , dlaczego nie on .     Tak tylko tyle!

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nick osoby nominowanej: @Kapi0988

Dlaczego ona (3-4 zdania): Jak widać robi dużo grafik na forum. Aktywny, często się udziela. W zleceniach daję z siebie wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Nick osoby nominowanej: @Tysiek

Dlaczego ona (3-4 zdania): jego powrót dużo nam dał mentalnie psychicznie, wprowadza miłą atmosferę no i dzięki niemu mam juz dużo darmowych gier :1f924:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @Malina

Dlaczego ona (3-4 zdania): Życzliwa osoba, starająca się o to, aby sieć dalej istniała, kiedy wychwyci się błąd potrafi go usunąć/naprawić, Stara się jak może, by serwerach było jak najwięcej osób. :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Nick osoby nominowanej:

@Malina

 

Dlaczego ona (3-4 zdania):

Osoba, która robi bardzo dużo, a nawet i jeszcze więcej, aby sieć trzymała się w jak najlepszym poziomie, nie pozwala zniszczyć opinii, nie widziałem jeszcze nigdzie takiej właścicielki, czy też właściciela. Pomimo wielu nieprzyjemnych sytuacji nigdy nie zwątpiła do końca. W kwietniu szczególnie pokazała to. Za to respect!  Mógłbym wypisać jeszcze więcej powodów, gdyż jest ich bardzo dużo, lecz trochę by mi to zajęło! 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno wybrac miedzy Przemkiem, a Radkiem
Przemek wrocil i to akurat wielki plus, ale znow pod jego nieobecnosc @Hunuś^^ duzo robil no i na dodatek jakos tak wydaje mi sie inny niz kiedys. Nie wiem jak to tam w  akcjach moderacyjnych wyglada.
@Tysiek nie badz zly, ale w tym miesiacu nominuje @Hunuś^^
Wiadomo, ze Agaty nie trzeba nominowac, bo Ona jest uzytkownikiem 'Zawsze' :P

  • Haha 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.