Skocz do zawartości

#43 - Wywiad z Preacher


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mi się wywiad podoba, więcej ma szczegółów az gałki oczne wyskoczyły(tak fajnie się to czyta).Ogólnie bym zrobił książkę, pierwszą okładkę z ładnym tytułem a następnie stronie wywiad. Płusik leci dla autora wywiadu

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej @Malina jego błędy powinnaś również poprawiać np to "chciał bym" bo rażą po oczkach, tak raczej nie mam do czego się przyczepić. 

A co do pozostałej części wszystko jest wyraźne, przejrzyste czytelne a to się liczy. 

Za całokształt dostajesz lajka, podziwiam że masz chęci do prowadzenia działu "wywiady". 

  • Lubię to! 1
  • Haha 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Ekstra Martyna!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny wywiad, aczkolwiek nieco krótki. Jeżeli miałbym się do czegoś przyczepić, to byłby to brak przecinków. Podsumowując, wywiad czyta się przyjemnie, całościowo wygląda to dobrze, aczkolwiek są pewne niedociągnięcia. Zgłaszam się do następnego wywiadu. :)

  • Lubię to! 1

XwLF3kr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estetyczny wywiad.

 

Tak swoją drogą, kliknąłem wczoraj przypadkowo w Twój profil @Preacher i jestem Ci winien powiedzieć po prostu "dzięki", bo dawno żadna nutka mnie tak nie bujała, jak ta w Twoim profilu. ;]]

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.