Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Pionka!


Najarany

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się przywitać, jako jestem kulturalny człowiek i nie wyobrażam sobie grać z kimś nie witając się z nim.

Mam na imię Przemek, proszę o takie pisanie do mnie .. nigdy, nigdy przenigdy Przemysław.. co zrobię, mały byłem.

Mam 23 lata, więc jestem młody człowiek który gra w Counter - Strike'a dla zabawy, dla radości i odstresowania się po ciężkim dniu pracy lub innych stresujących rzeczach. W Counter Strike'a gram , licząc odkąd pierwszy nabój wystrzelił do dziś.. będzie 9 lat. Od 8 lat gram na platformie steam. Lubię rozmawiać przez mikro z graczami o czymś i o niczym. Często sobie żartuję, jednak starając się nikogo nie urazić. Jednak nie jestem osobą spokojną, jestem wybuchowy więc nie umiem siedzieć cicho gdy ktoś mnie atakuje, życie.. Lubię grę z M4A1 najbardziej i z tej strony postaram się "zwojować" Wasze serwery. Uwielbiam skanować, co często kończy się wstawianiem ss'ów na forum. Jednak skany idą tylko w miejscach "formalnych", ale cóż troszkę zdjęć mam już w folderze cs'a. Myślę, że nie będę miał zgrzytów z żadnymi graczami, bo jestem tu dla przyjemności a nie dla użerania się z ludźmi, co musimy robić w świecie rzeczywistym. Zamierzam grać na serwerze cs 1.6 + Cs-go. Atmosfera tam jest dość specyficzna. Żarty graczy, ich kłótnie, sposób grania doprowadza mnie do śmiechu o co mi chodzi grając w te pistolety. Znaleźć mnie możecie pod nickiem : Najarany

 

Tez się zajmuje tworzeniem serwerów Cs 1.6 + cs-go w swojej kadencji stworzyłem dużo serwerów i nawet istnieją do tej pory. Lubie się tym zajmować bo kręci mnie to. Tez zajmuje się IP borad w razie jakiś problemów pisać śmiało na PW a pomogę. :) 

 

Mam nadzieję, że nie zanudziłem Was tym, ale starałem się coś od siebie wnieść tutaj, i to samo mam zamiar robić na serwerach. 

Lubię bić botów, bo nikt ich tak nie bije jak.. bot. 

 

Pozdrawiam, Najarany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Proszę Cię! Generalnie to hejt stop... ale:D Siemano Przemysław!

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałbym się przywitać, jako jestem kulturalny człowiek i nie wyobrażam sobie grać z kimś nie witając się z nim.

 

Ja się nie przywitałem i patrz, jakoś daje rade xd

 

Witaj na naszej planecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! ^^

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Kojarzę nick, miałam kiedyś przyjemność poznać osobę o takim :P Witam. :) 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.