Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Felieton #3 Wpatrzeni w ekrany.


Rekomendowane odpowiedzi

„Pokolenie Z zna Snapchata na wylot, pokolenie Y mniej więcej kojarzy, a pokolenie X zastanawia się zapewne, co może być ciekawego w patrzeniu się w swój telefon przez cały dzień. „

 

   Ciekawe, nieprawdaż? Sam jestem z pokolenia Y, pokolenia Ikea. Bardzo często słyszałem o Snapchacie, wiele o Instagramie.. Swego Snapchata założyłem tylko dlatego, by oglądać co ciekawego, jak bardzo niecenzuralnego, tudzież błahego wrzucają moje znajome.

Są to w większości bzdury, koty, paznokcie, widoki.. kurna, przecież to samo mogę sobie obejrzeć na necie. Ale to przecież Ich koty, Ich paznokcie, Ich zachody słońca. Nikt wobec takiej osoby nie ma nic bardziej niepowtarzalnego!!

 

   Często przeglądając Snapchata czuję się jak dziecko. A to koleżanka wrzuciła nowe zdjęcie z dzióbkiem i chwalenie się żarcie, a to na fejsie ktoś ogarnął, że od dwóch lat mieszka z nim kot i należy się tym pochwalić.. Dżizas. 

Sam posiadam Snapa. Wysyłam jakieś pierdoły, by wirtualni znajomi pamiętali jak wgl wyglądam!

 

   Instagram.Posiadam tylko do obserwowania, taki stalker ze mnie. Strrrasznie ciekawa rzecz. Panowie wrzucają zdjęcia jak są napompowani po siłowni, crossficie, czy nawet pilatesie, tudzież zumbie.

Panie? Dzióbki, cycki, przerobione tak bardzo zdjęcia, że nie poznałbym ich na żywo, po wszelakich zabiegach w aplikacji, wygładzających, dodających seksapilu, czy zmieniających je w pieska.

Dziubki. Co to kurwa jest? Odkąd mam Facebooka, każda znana mi panna robi taki kaczy dziób do zdjęcia. Co on ma symbolizować? To, że taka kobieta to ma coś z heblem i należy je usunąć ze znajomych, przyjaciół, Snapa i życia. Nie zapominajcie drogie Panie, że sezon polowań na kaczki zaczyna się od sierpnia, więc uważajcie na siebie :)

 

Jak to wszystko rozumieć? Czemu ten pieprzony Internet oraz wszelkie jego przymioty zawładnęły Nami tak bardzo??

 

   Czemu biegając, nie można ot tak tylko powiedzieć,zadzwonić do znajomych, że przebiegło się tyle i tyle kilometrów, a  teraz należy wszystko wrzucać na Endomondo? Może niedługo czas przejścia z pokoju do kibla, na szczanko będzie czasowo wrzucane na którąś z aplikacji?

 

   Czemu nie potrafimy być normalni? Czemu staramy się przyciągnąć uwagę innych?

Zaniżona samoocena, ego, bycie dupkiem?

 

Zapraszam Was do oceny.

 

  • Lubię to! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, skąd ja to znam... A już, wiem, mam przecież młodszą siostrę, której ktoś chyba do ręki telefon klejem żywicznym przykleił. Cały boży dzień jej telefon wędruje tylko z ręki do kieszeni i na odwrót. Obiad? Z telefonem. Telewizja? Z telefonem. Lekcje? Z telefonem. Jeszcze brakuje, żeby srać i kąpać się chodziła z telefonem. Kiedyś mnie to przerażało, teraz bawi. Bo jak spojrzę na jej rówieśników, to wcale nie są lepsi..

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy tekst... Aż łezkę uroniłem :').

 

Nie posiadam snapa, insta, asków i innych takich dupereli. Na facebooku nie dodaję pół miliarda zdjęć, wrzucam tylko jakąś muzykę, ale i to tylko raz na ruski rok (czyli tydzień, dwa, miesiąc). Smartfona nie mam, jedynie tablet, ale i z tego mało korzystam bo współdzielę z siostrą. 

 

Kompletnie nie rozumiem fenomenu. Ok - zdjęcia. Ale po jaki męski członek płciowy jest ci to potrzebne zamieszczone w internecie? Jak chcę zrobić wspólną fotę z kumplem, czy jak chce komuś wysłać zdjęcie to nie czuję potrzeby dzielić się nim z połową moich znajomych.

 

Ale to jest też druga strona medalu - wiele osób chce się pokazać i tu dochodzimy częściowo do tematu ewolucjonizmu i zachowań zwierzęcych. Kojarzycie pawiany? Małpy te wystawiają płci przeciwnej czerwone dolne części pleców, aby wzbudzić w nich pożądanie. Do czego zmierzam? Zarówno panie i panowie na wszelkich portalach społecznościowych wstawiają właśnie zdjęcia dupeczek, cycusiów, ust (panie) albo mięśni pleców, wyrzeźbionego brzucha, bicka (panowie), aby jak te małpy okazać swoją kobiecość, męskość. I ja już wolę to niż wystawienie gołego, czerwonego tyłka na widok publiczny xd.

 

Sam nie korzystam, a innym w telefony, komputery zaglądał nie będę. Amen. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... no tak w dzisiejszych czasach snap, insta robią duzą furorę, ale ja osobiscie korzystam z tych aplikacji.

Np: snap wysylam 3-4 snapy dziennie 17 tys pkt. Mowi samo za siebie. Tak wgl to dodawać legionistar1916 ..... a co do tematu do bardzo ciekawy plusik ;)

GG:53968161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam Snapa bo po co mi to ? Jedynie dziewczyna mnie namawiała na pobranie , ale po co jak i tak z tego nie będę korzystał..
Instagram , kolejny wymysł wzorowany na fb.. 
Co do Facebook <-- głownie to siedzę z rana i wieczorami [Jakby tak sumować przez cały dzień ile siedzę to maks. 5h]
W telefonie prawie nie siedzę , jedynie jak mam coś pilnego. Noszę go ze sobą w razie [W]. Dobrze że nie mam neta w Telefonie :v bo bym siedział jak te leszcze 24h/7 w telefonie ;v 
Każdy jara się tymi aplikacjami , kiedyś ich nie było i też się żyło a Teraz nie którzy mówią "bym nie wytrzymał 2h bez fb,insta czy snapa"...
Ja miałem przerwę od kompa/neta jakoś ponad miesiąc/ JAKOŚ NIE UMARŁEM Z TEGO POWODU że nie lajknąłem komuś zdjęcia , albo nie odpisałem komuś ;v 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, ja z facebooka korzystam, służy mi jedynie jako komunikator. Studentom się przydaje, bo można dzięki niemu szybko przesyłać duże ilości informacji do wielu osób. Jakieś notatki, zadania, info o zajęciach. Co do samego mojego konta, to jest gołe jak pupa niemowlęcia po narodzinach. Nie ma tam kompletnie nic, żadnych zdjęć, raz na rusku rok wrzucę jakąś muzykę.

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fejsa sam korzystam jako komunikator, szczególnie w roku szkolnym, gdy są do pomówienia sprawy klasowe czy coś. Tyle co na mojej tablicy można zauważyć piosenki, które wrzucam raz na miesiąc oraz zdjęcia (-.-) czy życzenia urodzinowe. Co do snapa sam go mam i używam, nie jestem nałogowcem, bez niego przeżyję. Oczywiście swojego strasznego ryja na snapa nie wrzucam. Kwestia instagrama, sam nie ogarniam po co to gówno istnieje, przecież znajomi Twoją mordę mogą widzieć na fejsie czy w realu, no chyba że jest to internetowy przyjaciel. Ask'a sam miałem, ale to jest po prostu nudne.

 

Bardziej kontrowersyjne pisz Studencie :D +

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A wszystko po to aby kobiety miały gdzie wrzucać cycki i aby przez chwilę były fajne! :v Pozdrawiam każda taka Panią :D oraz Panów, którzy jak student tylko czekają na to. :P

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.