Skocz do zawartości

DaFFi /Grafik\


MR.DAFFI

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DaFFi

Wiek: 17 lat,

Jak długo zajmujesz się grafiką?: Trochę czasu na ten badziew już poświęciłem, nie jestem w stanie określić ile to już wiosen, aczkolwiek nie uważam się za wybitnego picasso w wersji komputerowej,

Jakich programów używasz do edycji grafiki?: Zazwyczaj posługuje się dwoma najbardziej znanymi programami: GIMP, PS,

Pokaż trzy swoje prace:

 

 

 


EH54L9v.png

lTPs4HR.png

aHZI46W.png

eg9WHgL.png

jKJZh2v.png

u0ldCmp.png

ohaUtIF.png

 

 

 

 

Od siebie: Większość z przedstawionych grafik była przeznaczona na GTA SA;MP, więc dla tych co nie znają owej gry,  ułatwiam Wam życie :). Tak jak wspomniałem wcześniej, nie jestem wielkim picasso i to co potrafie to wykonuje. Zaś odniosę się także do wymagań, wszystkie z nich zostały spełnione, nawet zacząłem się udzielać, więc progres jest, a teraz czas na wielki sukces.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Ja również na tak, gdyż nie mamy aktywnych grafików, a Ty właśnie mógłbyś to zmienić. Twoje prace też nie są złe, lecz zawsze mogłyby być lepsze! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jako jedyna chyba będę na nie, ale no cóż nie każdy jest "idealny" no i ma inne zdanie. 

Ja jestem tylko dlatego na nie, iż prace to nie wiadomo z kiedy są zainteresowania również nie widzę w dziale z "grafiką" by ocenić aktualne prace.

Więc subiektywna moja ocena, mimo że mamy brak grafików to mnie to odrzuca, ale mam nadzieję że jak Cię przyjmą bardziej się zainteresujesz działem. 

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Pyskata napisał:

To ja jako jedyna chyba będę na nie, ale no cóż nie każdy jest "idealny" no i ma inne zdanie. 

Ja jestem tylko dlatego na nie, iż prace to nie wiadomo z kiedy są zainteresowania również nie widzę w dziale z "grafiką" by ocenić aktualne prace.

Więc subiektywna moja ocena, mimo że mamy brak grafików to mnie to odrzuca, ale mam nadzieję że jak Cię przyjmą bardziej się zainteresujesz działem. 

Udziele się za przeproszeniem.

Twoja opinia jest dobra i daje bardzo dużo do myślenia, aczkolwiek mam co do tego również swoje zdanie. Każdy grafik ma pełen zapych swoich prac, więc jasne, że daje te, które uważa "za wartościowe". Tematu w pracach nie wystawiłem, gdyż nie uważam, iż jest to gorąca sprawa, a temat powstanie w momencie gdy będę miał do tego czas i fach :).

 

//Za tą wypowiedź to możecie ukarać ;d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem użyj EDIT

 

Co do tematu jestem na tak, ponieważ widzę potencjał. Podoba mi się również, że prace są minimalistyczne.

76561198815034151.png

 

Masz sprawę, a może chciałbyś zakupić vipa na serwerze jailbreak? Dodaj mnie na steam, albo napisz do mnie na forum! 😄 

FOKUS.gif.44656c068225afe4695b32e08baf2f6e.gif FOKUS.gif.44656c068225afe4695b32e08baf2f6e.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.