Skocz do zawartości

Opiekun jb


Renifer

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Krystian
Wiek: 16
Nick:Renifer
Link do banid: mam problemy z tym poniewaz na tą chwile mam komputer w naprawie
Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?:ponieważ chciałbym pomóc na serwerze mam też bardzo dużo pomysłów na serwer ale głównie chciałbym pomóc z pluginami , typu gangi efekty granatów menu kos mapy top15 zyczen buntów , znam sie na rzeczy.
Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem:Jail Break
Dlaczego akurat tego serwera: ponieważ innych modów jakoś mega nie lubie a na jail break gram od lat
Czy byłeś kiedyś Opiekunem?:Tak
Znajomość amxx i panelu (0-10):9
Wsparcie finansowe (TAK/NIE):TAK
Coś o sobie:Jestem osobą uczciwą lubie pomagać jestem miły , mam duze doświadczenie mialem sporo serwerów jail break  a nawet jeszcze jeden mam ogarniam pluginy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tydzień temu dostałeś strażnika, a teraz składasz podanie na opiekuna. Dla mnie za wcześnie i jeszcze strażnik>opiekun? Pierw kandyduj na administratora jb. Jestem zmuszony dać ci Nie.

76561198815034151.png

 

Masz sprawę, a może chciałbyś zakupić vipa na serwerze jailbreak? Dodaj mnie na steam, albo napisz do mnie na forum! 😄 

FOKUS.gif.44656c068225afe4695b32e08baf2f6e.gif FOKUS.gif.44656c068225afe4695b32e08baf2f6e.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tops zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.