Skocz do zawartości

Witam i przepraszam


Queens

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam wszystkich za moje złe zachowanie które nastąpiło jakieś 2/3 tygodnie temu , jak dobrze pamiętam. Głupio się zachowałem w stosunku @Malina i innych użytkowników forum , bardzo cię przepraszam @Malina i was Maliversiaków  przepraszam , miałem ostatnio urodziny i przemyślałem parę spraw które dały mi do myślenia , Pozdrawiam 🙂 , więcej to się nie powtórzy 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer nie wypalił?

76561198815034151.png

 

Masz sprawę, a może chciałbyś zakupić vipa na serwerze jailbreak? Dodaj mnie na steam, albo napisz do mnie na forum! 😄 

FOKUS.gif.44656c068225afe4695b32e08baf2f6e.gif FOKUS.gif.44656c068225afe4695b32e08baf2f6e.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, HIFI napisał:

Wybaczam ale jesteś na czarnej liście póki co haha 🤣

Trudno (Przez moją głupotę) , Ale warto jest przeprosić 🙂

3 minuty temu, Fokus napisał:

Serwer nie wypalił?

Kumpel tam robił , mnie na kompie nie było przez jakiś 1tydzień może , nudzi mnie już granie , postawiłem że tylko będę na forum siedział , bo nie chce mi się już grać

  • Lubię to! 1

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Witam znowu, cały czas powtarzasz te same błędy. Może kiedyś wyciągniesz wnioski. 🙂

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.