Skocz do zawartości

[Podanie na opiekuna jb] Fokus


Fokus

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:  Norbert
Wiek:  21
Nick:  FOKUS *H12K
Link do banid: (To jest smerf do csgo, ale jest na nim 1.6. W sobotę będę miał innego steama) https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:47999167
Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Gram na modzie z 8 lat. Miałem opiekuna na serwerach i ogarniam amx, oraz bansa. Długo gram na serwerze Topsa. Mam zero słusznych skarg.
Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: Jb.
Dlaczego akurat tego serwera: Bo gram tylko na tym.
Czy byłeś kiedyś Opiekunem?: Tak
Znajomość amxx i panelu (0-10): 8,5/10
Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Tak
Coś o sobie: Mieszkam w Białymstoku i lubię grać w piłkę nożną. Interesuje się muzyką jak i również różnymi sportami walki. 

 

@ament zanim mi powiesz, że dodaje własne podpunkty do regulaminu to może przeczytaj regulamin, bo chyba kiepsko go znasz. Nigdy nie banowalem, ani nie dałem kicka za kulturę, jak już się wypowiadasz to chociaż doinformuj się.

 

@Edit 2 

@ament chyba to twój pierwszy serwer jailbreak, co? Na pierwszej reakcji nie możesz nikogo zabić, jest to „zabawa” w której nie można dodać do regulaminu, ponieważ cały zbiór byłoby trzeba dodać.   Odliczyć możesz polecenia poboczne, a nie główne. Np. Upoważniam prowadzącego do zabijania (5,4,3,2,1,0), kto blokuje cele ginie (5,4,3,2,1,0). A po otwarciu celi odliczasz znowu, wiec nie wiem czy w ogóle przeczytałeś wszystkie punkty, oraz podpunkty.

  • Lubię to! 1

76561198815034151.png

 

Masz sprawę, a może chciałbyś zakupić vipa na serwerze jailbreak? Dodaj mnie na steam, albo napisz do mnie na forum! 😄 

FOKUS.gif.44656c068225afe4695b32e08baf2f6e.gif FOKUS.gif.44656c068225afe4695b32e08baf2f6e.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

-wymyśla swoje podpunkty do regulaminu

-jeżeli wypomnisz mu błąd zaraz powie ci że zbanuje ciebie za twój popełniony ... czas temu.

-łatwo go zdenerwować.

-mimo karania za kulture sam rzuca mięsem na lewo i prawo.

@Fokus spoko fokus, skoro go źle znam to proszę daj mi punkt do:

-odwołania wszystkich nakazów i zakazów podczas 1. reakcji

-możliwość odliczania rozkazów przed otwarciem cel i zabijanie więźniów, którzy go nie wykonali.

Kiedy ci to wypomniałem to stwierdziłeś że nie szukam w tym regulaminie co trzeba bo muszę sobie wpisać w google "Jailbreak pierwsza reakcja"...

@Fokus skoro nie mozna zabijac na 1. reakcji to i nie mozna na innych "zabawach" bo tak twierdzisz. Dajesz totalny potem ostatnia ok zabijasz bo totalny ale na 1. oooo nie mozesz bo nie xd i dalej mi nie powiedziales gdzie to sie odwoluje bo w koncu skoro tylko na pierwszej sie odwoluje a na ostatniej nie to raczej musi to byc w regu a ty sie bronisz innymi serwerami na ktorych grales i ich zasady przenosisz tutaj... Co do rozkazów pobocznych to spk nie wiem bo tez z innych serwerow ale jezeli twierdzisz ze jak ci robili bunty i nie mogles tego ogarnac to dales swoj rozkaz "poboczny" zakaz skakania do odwolania(54321) i juz zabijales bez otworzenia cel... Skoro tak to wgl ich nie otwierac i strzelac przez kraty bo po co w koncu to sa rozkazy poboczne i one maja inne znaczenie ale nie szukaj ich w naszym regu tylko na innej sieci serwerów z ktorej regulaminu korzystam. XDDD znowu mowisz o podpunktach to moze je podaj to razem sobie to ogarniemy bo nigdzie ich nie widze

Edytowane przez ament
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic do Ciebie nie mam, ale jednak:

- To niezły smerf do CS:GO, złóż podanie jak będziesz miał normalnie konto z grą cs 1.6 i będziesz na nim grał. 

- Dlaczego chciałbyś zostać opiekunem? Mało przekonujące. 

- Dlaczego akurat tego serwera? 

Widziałem akcje gdzie wyzywasz graczy i pokazujesz im swoją wyższość bo jesteś adminem.

Łatwo wyprowadzić Cie z równowagi i też potrafisz za takie coś porządnie ukarać. 

- Ament wyjaśnił tam ładnie parę rzeczy 

+ Składka 

+ Wiek 

+ Da się z Tobą normalnie pogadać (nawet pośmiać się dało radę od czasu do czasu) 

+ Możliwe, że w końcu byłby jakiś ogarnięty opiekun 🙂

 

Podsumowując mam wyjebane i jestem na TAK 

Mam nadzieję, że będziesz się spisywał lepiej niż twoi poprzednicy xD Nie chce mi się nawet wymieniać ich nicków.

 

pobrane.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tops zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.