Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Dzień Dobry =.=


LeFFy

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do lektury.

Mam na imię Dominik, mieszkam obecnie w Warszawie. Urodziłem się w '99 więc trochę w życiu już widziałem, przeżyłem. Mam nadzieję, że moje doświadczenie Wam się przyda. Jeśli chodzi o zainteresowania/hobby to przede wszystkim sport w każdej postaci. Tfu, wróć - damski sport odpada, nie te klimaty. Jestem osobą, która od małego związana jest z Piłką Nożną i temu sportowi staram się poświęcać najwięcej czasu. Swego czasu sam trenowałem, ale nie każdy ma tak wielki talent. O piłce nożnej nie ma co wspominać, sport narodowy w Polsce. Nie ma dzieciaka chyba, który nie kopał piłki. Jeżeli jesteśmy już przy piłce nożnej, to nie przepadam za T-Mobile ekstraklasą. Wolę grę na najwyższym poziomie, czyli skupiam się na lidze angielskiej i hiszpańskiej. Kibicuję Królewskim z Madrytu.

 

Z Counter Strikie'em do czynienia mam od wersji 1.5 do 1.6. Historia Countera 1.6 w Polsce jest bardzo bogata. Niektórzy nawet nie zdają sobie sprawy jaką piękną część historii tej gry zapisali Polacy.

 

Oprócz Counter'a staram się grywać także w inne gry. Jako Piłki Nożnej, jestem zachwycony wydaniami FIFY '15, '16, która co roku dorzuca coś aby udoskonalić jakość gry. Jeśli chodzi o gry przeglądarkowe - Shakes & Fidget i FootballTeam swego czasu. Aktualnie nie pogrywam z żadną z gier, gdyż bez wydania odpowiedniej sumy pieniędzy nie ma co liczyć na bycia w TOP PL.

 

 

See ya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Rocznik 99 i tyle przeżył?  :lol2: Siemka. :) 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 99 i tyle przeżył?  :lol2: Siemka. :)

To je Warszawa, tego nie ogarniesz :V 

Ahooooj. Ciekawie się przywitałeś, masz potencjał do oszlifowania. Składaj podanie na redaktora, jak już się oswoisz z naszą dziką ekipą :V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

""Urodziłem się w '99 więc trochę w życiu już widziałem, przeżyłem. "" HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA XDDDD system rozj..ny :D chodzilem wtedy do podstawówki :D ale dobry ziomek z Ciebie haha :D siema siema :D musimy sie poznac blizej, nauczysz mnie zycia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd wziąłeś tą T-Mobile Ekstraklasę ale mogę tylko podejrzewać, że korzystasz z IE i jeszcze Ci się ładują aktualne informacje.

Kibicujesz Realowi i serio przyjemność sprawia Ci oglądanie wszystkich ich meczy przed telewizorem? Wpadnij na Łazienkowską, poczujesz klimat to Ci się odechce Reali i Manchesterów.

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ciebie gorąco :). Oj chłopcze jeszcze wiele przed tobą życie zmajstruje różne wzloty i upadki. Na razie to młodzieńcze życie. Bardzo malownicze ;)

  • Lubię to! 1

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.