Skocz do zawartości

Opiekun DD2 [MISTRZUNIO]


martyn.

Rekomendowane odpowiedzi

Obowiązki Opiekuna Serwera:

 Podejmowanie decyzji w sprawach związanych z kształtowaniem wizerunku serwera. OK

 Nadzór nad adminami serwera, tj. sprawdzanie czy wykonują swoje obowiązki.  OK

 Akceptowanie kandydatów na Adminów swojego serwera. OK

 Rozwiązywanie konfliktów i sporów na poziomie Admin - Admin, Admin - Gracz. OK

♣ Rozpatrywanie skarg na graczy i adminów. OK 

 Podejmowanie ostatecznej decyzji w sprawie odbanowania gracza na serwerze. OK

Wzór:

 

Imię:  Karol
Wiek: 12
Nick: Black Angel Of Death
Link do banid: https://banid.pl/kto?to=0:0:44644714
Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Co dwie głowy to nie trzy ! Jestem adminem dd2. Chętnie pomogę dla Maliny i OxyMena z DD2. 
Chcę Was wyprzedzić zanim napiszecie -aktywność, lub -wiek. Wiek to liczba. Jestem Opiekunem mixa i myślę, że dla OxyMena pomagam w miarę dobrze i nie było żadnych problemów.
Aktywność... Wiem, że nie jest za duża ale w pokoju z komputerem nie ma prądu (remont). Nie miałem jak wbić na serwer. Na laptop nie mogłem wbić, bo jest brata i ciągle mi go zabierał xD. Ogólnie ostatnio miałem mało czasu na grę.... szkoła i te sprawy. Ale obiecuję, że poprawię się po remoncie, albo nawet teraz mogę zacząć grę na laptopie, gdy będę miał czas.
Ogólnie mam dużo czasu ale już kiedyś, gdy miałem admina na GO MOD to pisałem do Maliny w sprawie mojej aktywności W TYGODNIU. Więc Was przepraszam. 
Staram się być jak najbardziej aktywny na serwerze ale czasami to nie odemnie zależy.
Jestem bardzo chętny do pomocy na forum/serwerach.
Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: Only DD2
Dlaczego akurat tego serwera: Mam na nim admina i tak jak pisałem wcześniej, chcę pomoć przy serwer chociaż w minimalnym stopniu .
Czy byłeś kiedyś Opiekunem?: Jestem właśnie mixa.
Znajomość amxx i panelu (0-10): 4/5-10
Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Oczywiście. Będę się starał wpłacać. Raczej PSC. Kupię najpewniej 50zł psc i dopłacę na dd2 i na mixa dla OxyMena!
Coś o sobie: Siemaneczko! Ja jestem Karol. Mam 12 lat. Jestem młody lecz bardzo lubię grać w CS'a! Moje hobby to Boks Tajski (club Red Lion Międzyrzec Podlaski).  Chodzę tam od niecałego miesiąca ale spodobało mi się i będę tam na dłużej! Jestem pracowity jak na mój wiek. Mieszkam na wsi Rogoźnica około Białej Podlaskiej więc mam dużo pracy. Wożenie drzewa, gruzu, rozpalanie w piecu (XD). Ogólnie ciągle jestem na nogach i mam wolne tylko w weekend i w godzinach wieczornych.

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pyskata zmienił(a) tytuł na Opiekun DD2 [MISTRZUNIO]

Moim zdaniem, jako 12-latek nie powinieneś nawet pełnić funkcji administracyjnych na serwerze. Być może jesteś ogarnięty (z tego co widziałem ss to nawet ok), ale jeszcze jest za wcześnie na opiekuna. Jestem na nie.

  • Lubię to! 1

76561198815034151.png

 

Masz sprawę, a może chciałbyś zakupić vipa na serwerze jailbreak? Dodaj mnie na steam, albo napisz do mnie na forum! 😄 

FOKUS.gif.44656c068225afe4695b32e08baf2f6e.gif FOKUS.gif.44656c068225afe4695b32e08baf2f6e.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK 

Widać po twoim podaniu, że jesteś raczej ogarnięty jak na 12 latka.

Podanie jest w takie w miarę. 

Jesteś adminem, masz tam jakieś doświadczenie więc czemu nie 🙂

Składkę będziesz opłacał więc masz kolejnego plusika. 

Jestem za tym żeby dać Ci szansę 😉 

 

  • Super! 1

pobrane.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną jestem wstanie odrzuci twoje podanie. Jesteś spoko Adminem serwera, opiekunem mixa. Ten amx  w poprzednich podaniach jak i w tym  różnił się. Jesteś ogarnięty na 12 latka. Jak i spoko kolegą. 

Myślę że za jakiś czas znowu spróbujesz. 

 

Ps. Jak chcesz służę pomocą na pw/fb i cie podszkole.

  • Haha 1
  • Super! 1

Zapraszam na DD2 IP : 91.224.117.74:27395

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.