Skocz do zawartości

DZIEJA EL HACKERO


DZIEJA

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:DZIEJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Steam id lub IP:STEAM_0 : 1 : 2574119

Serwer: wszystkie 

Data bana: nie wiem wchodzę dziś dostaje info, że 5 osób mnie rozpisywało

Wycinek z konsoli:


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina fajnietanczy. 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : DZIEJA 
[AMXBans] Powod : ' Odpa? ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-maliver.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 2574119 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' ' 
[AMXBans] =============================================== 

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rozpiski

 

@Fokus

Spalony i to dosyć mocno:

I. 7:53 - przeskok celownika.

II. 11:27 - celownik nie jest na głowie i potem wpada head.

III. 12:03 - ????

IV. 12:47 - to samo co w II.

V. 14:01 strzał w ciało, a wpada głowa.

VI. 17:50 to samo co w II.

VII. 18:14 szejker mejker.

Za dużego  ma FOV'A i dlatego tak często pada strzał w głowę, gdy celownik nie jest skierowany na łeb.

 

@Smilee:

11:16 - Celownik obok głowy - HS

12:40 - Ciekawy strzał

12:47 - jw

13:19 - Przeskok na głowę

14:00 - Strzały w klatę - HS

14:10 - ?

17:50 - Szybki strzał

17:58 - Enemy podskoczył i dostał w głowę? (dziwny ruch celownikiem)

https://www104.zippyshare.com/v/nlkYgdyS/file.html demo

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD proszę o demko jak już to widzę to cyrk 

II. 11:27 - celownik nie jest na głowie i potem wpada head. pov hltv

11:16 - Celownik obok głowy - HS to samo XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

dobra podeślij jeszcze demko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fokus

7:53 ta przeskok to jest flickshot nawet celownik nie zablokował się na głowie nawet 

11:27 chyba jest na poziomie głowy do tego dodaj odrzut broni i zobacz w 1/4 gdzie leci pocisk 

12:03??????????????? nie wiem jak ty to oglądasz ale w 1/4 widać nawet część modelu 

12:47 zoom ze scouta nie wiem czy wiesz że na każdej rozdziałce jest inna grubość zooma i widzisz chyba że przy celowuje mu w głowę + demo hltv 

14:01 pacz się gdzie idą strzały, a nie celownik + demo hltv rozpisywać, że naboje nie idą w model 

17:50 przeskok XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD chyba przeciwnik wchodzi pod celownik 

17:58 XDDDDDDDDDDD zobacz movment przeciwnika zwykłe kręcenie rolka nie ma żadnych sgsów ani nic także głowa  jest cały czas na jednym miejscu 

spalony fov  we tam naucz się demka rozpisywać bo kabaret XD nie bierzesz pod uwagę movmentu przeciwnika i że jest to demo z hltv było by git jak demko byłoby rozpisywane z local pova 

Pozdrawiam 

@Smilee

11:16 1 frag przeciwnik wchodzi pod celownik 2 frag to jest coś takiego crosshair placement czyli trzymania celownika na poziomie głowy 

12:40 ciekawy strzał sprawdzenie środka celownik na głowie i strzał dodaj do tego movment przeciwnika że biegnie prosto 

12:47 to samo co wyżej 

13:19 przeskok chyba celownik idzie na głowę przeciwnika (zooma ze scouta)

14:00 to samo u góry co napisałem na teamat fokusa 

14:10 podaj dokładną minute bo nic się nie dzieje przez 15s

17:50 to samo co wyżej 

17:58 podskoczył XDDDDDDDDDDD zakręcił scrollem gdzie ma binda +duck XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@FLAWLESS

nie chce mi się nawet odpisywać bo ziomek puste miejsca zostawia 

to mi wystarczy pamiętajmy, że jest to demo z hltv 

17:50 - celownik kilometr od glowy i trafia banie XDDDDDDD   jak ziomek patrzy na celownik, a nie gdzie idą pociski (rozrzut) +demo htlv  widać jego poziom w rozpiskach lepiej sobie tam idz godziny idllować, lepiej ci to wychodzi 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5:47 fajnie że trzymasz celownik centymetry od głowy i siada Ci bania?? +b

6:27 biegniesz z flash'em od respa ct i nagle co? Zmiana na kałacha, bo zobaczyłeś model przez ściane???? +b

7:53 tu chyba ślepy by zauważył, że to nie jest flickshot, tylko szejk +b

11:!6 tu fakt, celownik na poziome głowy, lekko poniżej -b

11:19 tu bardzo modelowo, wręcz idealny timing. Każdy by inaczej się wcelował, a nie jak ty, że celownik na ściane i jedziesz równo z modelem +b

11:28 tu też, mógł być fart z tym strzałem zaraz obok głowy, ale nie koniecznie, nic szczególnego -b

12:03??????????????? nie wiem jak ty to oglądasz ale w 1/4 widać nawet część modelu - odnośnie tego co napisałeś, widać kawałek modelu, to czego Ci ten celownik odskoczył w prawą strone??? +b

12:46 tu strzał też taki za bardzo dziwny, bo widać celownik od głowy, a i tak hs wpada?? +b

13:19 nie widać, aby ten twój wspomniany celownik był na głowie? Był na plecach modelu, a i tak hs wpada? Czy to nie dziwne?  +b Pole błędu ze scouta nie jest takie jak z Deagla, że celujesz w klatke to Ci hs złapie, u Dzieji jest to całkiem inne do zaobserwowania, bo celownik jest pare centymetrów od głowy ( a i tak hs musi wpaść, w końcu Bóg gry XD). Nie wiem czy wiesz że hitboxy w 1.6 są całkiem inne niż w go, gdzie w Go celujesz w głowe to i tak nie sądzie, w 1.6 wcelujesz się prawidłowo w głowe, to hs wpadnie, a u Ciebie to nie wiem. Szczerze nie wiem kogo oszukujesz, sam siebie, czy nas?

14:02-14:03 to powinno być rozpisane w jednej akcji, to  widać szejki +b

14:28 tu czekasz i czekasz, i się doczekać nie możesz, celownik wyżej głowy ustawiony od dłuższego czasu, ale gdy pojawi się model na chwile chowasz się i idealnie te strzały lecą w ścianę, po czym wpada hs? +b

15:20 mierne to full auto, bo strzelasz w klatce, a dziwnym trafem wpada fajny z hs +b

16:02  a tu co? Hs i celownik odchodzi? +b

17:27 wcelowałeś się w model, bo był afk, ale tam widac przy strzale że są drgania. Szejk? +b

17:50 a tu to serio? też mówisz że nic? Celownik daleko od głowy modelu, a siada ładne hs +b

18:15 fajny szejk +b

19:56 - tu chwile wcześniej wygląda jakbyś idealnie wiedział gdzie stoi model i tak niepewnie kroczysz pod jego celownik +b

 

Oj Dzieja Dzieja, szczere lepiej się przyznać niż ukrywać co masz. Ja Cię szanuje, wstawiłeś na forum fajny plugin, zgłaszasz haxy, ale sam nim jesteś :v HLTV niestety też nie odwzorowuje tego idealnie, jak kręcone demo w samemu jak jest na MultiArenie. Tam by może to lepiej wyglądało jak strzelasz, ale jest takie demko i ja stoję w zaparte, że jesteś spalony. Możesz być zły o to i Cię bardzo dobrze rozumiem, ale to jest zbyt oczywiste. 

  • Lubię to! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem, krótko rozpisywanie demka z hltv pod względem aimbota to jest hit sezonu 70% strzałow nie leci tam gdzie leci z locala + do tego gra pixeloza i poziom rozipisywania demka z hltv to smieszne jest

dobra nie ma co się tłumaczyć jak ludzie podstaw nie znaja i pewnie graja w grę od 2k15 Pozdrawiam 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak Dzieja gra  bo trochę się gra z nim na serwerze  , ale trochę dziwne ze same głowy mu wchodzą 

Więcej mi się nie chciało rozpisywać .
Można by było też inne demka po sprawdzać chłopaki z UB na przyszłość. 

 

5:47 celownik  od głowy i bania to fajnie . + 

6:27 biegniesz z flash'em od respa ct , skan przez  ściane głowa + 

11:19  celownik na ściane i jedziesz równo z modelem  + 

11:28 Czysto - 

12:46 strzał odrazu namierzone Głowa +

14:01  Strzał w ciało a jest głowa +  

Zapraszam na DD2 IP : 91.224.117.74:27395

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

HLTV może i jest zlagowane, przecież nikt nie będzie specjalnie pobierał programów do nagrywania, żeby udowodnić haxa. Wystarczyło popatrzeć jak grałeś na serwerze i już coś nie pasowało. Dostałeś 2 razy ss od 2 adminów, czyli im też nie pasowałeś. Jak dla nie ma co dalej drążyć tematu. 

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomyliłeś wersję cs 1.6, a csgo. Tłumacząc się, że celujesz w ciało i przypadkiem walisz w nogę, poprzez odrzut, albo w rękę, czy też głowę.

 

@EDIT skoro dostałeś dwa razy ss, to ja na twoim miejscu bym nagrywał swojego pova. Potem wrzucił na forum i po kłopocie, żeby nie byłoby mowy o zlagowany hltv, rozdziałce itp. 

  • Lubię to! 2

76561198815034151.png

 

Masz sprawę, a może chciałbyś zakupić vipa na serwerze jailbreak? Dodaj mnie na steam, albo napisz do mnie na forum! 😄 

FOKUS.gif.44656c068225afe4695b32e08baf2f6e.gif FOKUS.gif.44656c068225afe4695b32e08baf2f6e.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Radek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.