Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Skarga na Pana H@!.....


Dizzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę skargę na pana Flivera powodem jest bardzo mała aktywność na forum,  zero jakiej kol wiek, starania się, interesowania,  Tak, tak, człowiek to nie bot który siedzi 24/7 no ale to już jest przesada, nie angażuje się w sprawy forum, Te słowa kieruje do Maliny, aby coś z tym zrobiła.... Pewnie będziecie pisać komentarze w stylu "a co cię to obchodzi".... To tyle Pozdrawiam.. 

GG:53968161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę do działu "Skargi" 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Potem tutaj coś napiszę i dodam parę ss, więc proszę nie zamykać oraz o komentarze :) nikt warna ani nic z tych rzeczy nie dostanie. ;)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety @fliver. obiecałeś, będąc na wakacjach, że jak wrócisz będzie szał postawisz serwer ok jest, ale praktycznie jako opiekun nie wchodzisz na niego, co idzie za tym? nikt nie gra, to fakt @Dizzy, ma rację rzadko bywasz na forum a jak jesteś to chwilkę i znikasz, nie po to zakładałeś sieć serwerów z Agatą by to wszystko teraz było na jej głowie, niestety ale przez takie lekceważenie nas ludzie odchodzą i się nie dziw, rozumiem każdy ma swoje życie realne, ale nie po to się z , zgadzałeś by postawić forum i serwery, skarga jak dla mnie uzasadniona, bierz się w garść i zmieniaj to, a nie jeszcze piszesz tak na steam, że jedynie Agata pisze na shoutbox, a tak naprawdę Ona zapierdziela za dwóch tutaj.. więcej nic do dodania nie mam czekamy na screeny.

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na kogoś właśnie takiego i fajnie, ze napisałeś taką skargę bo to spowoduje to, ze będę chciał poświęcić więcej czasu. Sprawa wygląda tak...

Poświęcam mało czasu na forum to jest prawda, Malina ciężko pracuje razem z Tyskiem a ja się opierdzielam i mało jestem na forum porównując jakim byłem kiedyś "nołlifem" na innym forum. Podwód mojej małej aktywności na forum jest taki, że pracuję jako Doradca Klienta RTVEUROAGD i to, ze chodzę do pracy to jest nic, chodzi o to, ze po pracy muszę czytać dużo materiałów dotyczących nowych sprzętów IT, TEL itp. mam dużo wyjazdów na różne szkolenia abym był najlepszym doradcą. Następna sprawa to kobieta, poświęcam jej dużo czasu ale to nie wymówka ;) Oczywiście zrezygnowałem z tego co kochałem czyli sporty walki bo byłem medalistą ale musiałem zakończyć ze względu na brak czasu. Jako H@ muszę znaleźć jakieś rozwiązanie w tej sprawie, myślę o tym by zrobić sobie jakiś grafik i wchodzić częściej i bardziej interesować się tym co się dzieje na moim forum. Pamiętam początki i kto by pomyślał, ze tak się rozwiniemy ;) Dziękuje Malinie i Tyśkowi pomimo tego, że ostatnio się pogniewaliśmy z Maliną. Dzięki za skargę która dała mi więcej motywacji... Porozmawiam z kim trzeba jeszcze i ogarnę grafik i zacznę coś robić! Pozdrawiam ;) 

  • Lubię to! 3
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto to jest fliver? xd Z tego co pamiętam gdy forum miało tzw. wpadki jego nie było xd Liczył tylko ma Maline i się nie przeliczył. Sam biernie czekał, aż wszystko wróci do normy. A co teraz robi? Tylko odpowiada na wiadomości prywatne i czasem coś skrobnie na sb. H@ na 2= xd

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy się tutaj wypowiadają, to i ja dodam swoje spostrzeżenia. 

Co było przed Twoim wyjazdem na urlop do Chorwacji już pomińmy, ale wróciłeś, w ostatni dzień wolnego ściągnąłeś mnie i Syśkę na TS'a na małą rozmowę. Chciałeś się zorientować co się dzieje na forum, doinformować w kilku kwestiach. Mówiłeś, że urlop się skończył, więc trzeba się zabrać za robotę. Ok, mi to pasowało, bo sam Ci zwracałem uwagę, że trochę odpuściłeś. Ile od tej pory minęło? 3 tygodnie? Gdzieś tyle. Czas mijał, a działania z Twojej strony ograniczały się jedynie do wbicia na 5 minut na forum, ogarnięcia PW, steama i tyle. Postawiłeś z Antym serwer, ok, taki był plan, że w końcu zrobisz coś swojego. 4maps stoi już ponad tydzień, a ludzi na nim nie ma do tej pory. Bez urazy, ale reklama sama się nie ogarnie. Miałeś to załatwić sam, bo jak gadałem z Antym jakiś czas temu, to mówił, że on zajmuje się kwestiami technicznymi, a Ty finansami. Serwer opłaciłeś, reklamy już nie. Nie obraź się, ale powoli zaczynasz się zachowywać tak, jak Kujawwka, którego kiedyś hejtowałeś za olanie sobie sieci, a teraz zmierzasz do tego samego. Ja wiem, sprawy prywatne, praca, kobieta itd. Ale kurde, wszystko da się pogodzić...

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No i w końcu ktoś przemówił. 

Pisałam do Ciebie z 3?4? razy abyś w końcu coś zaczął robić bo sami ludzie widzą, że Ciebie nie ma i nie chce mi się już zmyślać jak nie jesteś zapracowany, czy ile czasu poświęcasz na swoje życie... cały czas były tak piękne słowa jak te u góry pisane do mojej osoby i szczerze, jakoś nie robią na mnie najmniejszego wrażenia.

Ostatnio jak już nie wytrzymałam (z 2 dni temu) to Ci szczerze pocisnęłam z lekka na co Ty mi odpowiedziałeś, że to ja nic nie robię tylko piszę na sb ale... a na końcu zostałam skomentowana jako "dziewczyna", bo oczywiście prawda boli. Powiem Ci parę rzeczy... kto ogarnął w końcu po kilku miesiącach jakieś współprace na reklamy dla serwerów? Kto stara się gdzie można tylko dodać nazwę sieci aby była widoczna i bardziej rozpoznawalna? Kto po 3 atakach naprawiał forum? (JA + TYSIEK) bo Ty już nawet byłeś bliski zrezygnowania, a całe forum stało na naszej głowie choć i my mamy życie prywatne? rodzinę? szkołę? czy nie, my nie? No dziwne też mamy. 

Miałeś wrócić po wakacjach i coś zacząć robić, a co się zmieniło? wchodzisz na 5 minut dłużej i odpisujesz na pw no i może gadu.

Nowy serwer? To samo co FFA, kupienie reklamy nie gwarantuje Ci super startu i ja rozumiem sam wszystko opłacasz i inne ale niestety musisz częściej bywać i grać a nie odpalić grę na steam aby godzinki leciały (tak, ja widzę wszystko.).

A co będzie jak teraz znowu ten serwer nie wypali? Władujesz kasę na kolejny?

Szczerze ja bym się zastanowiła bo ani nie masz czasu ani "smykałki" bo rozkręcenia serwera.

Wracasz po długiej nieobecności i staram się Ciebie traktować na równie ze mną ale... jak ja mam to robić, gdy Ty nie znasz każdego a tym bardziej nowych ludzi, którzy tworzą tą sieć i się starają? Jak ja kogoś nawet proponuje na j@ a Ty do mnie, że nie znasz tej osoby? no ciężko jakbyś znał jak prawie Ciebie nie ma. :lol2:

A wmawianie, że tyle masz czytania w pracy i blabla to trochę dla mnie blef... dlaczego? Bo również znam ludzi, którzy robią w takiej branży.

Screeny potwierdzające moje słowa co do tego, jak się udzielasz mam więc na fb, mogę Ci wysłać albo zrobić kolaż z nich. :)

I ostatnie słowa bo bym mogła pisać i pisać... albo się ogarniasz albo serio przemyśl to, bo możliwe, że to nie Twój czas na prowadzenie sieci, nie będzie kolejnego razu, że będę pisała do Ciebie o to, wtedy będą podjęte kroki i tyle. 

  • Lubię to! 8

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.