Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Skarga!


Tнacкeт.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: 

Nick oskarżonego: @Creating.

Powód skargi: Więc tak. Jak widać tego pana wgl na forum nie ma, wchodzi na chwilę na forum byle by mieć status, że był dzisiaj. Wgl nie widzę go na SB, a ma rangę Moderatora SB. Co na serwerze dd2 robi, to mnie nie interesuje, ale z ciekawości sprawdziłem i rewelacji nie ma. A co bardziej mnie i @Studenta denerwuje? To, że nic nie pisze w dziale Redakcja. Każdy z naszej trójki ma przedzielony dział i każdy się tego pilnuje. Creating jako jedyny ma jeden dział, mianowicie Wywiady i ustalaliśmy, że będzie pisał co 2 TYGODNIE. Przed moim wyjazdem żalił się na SB, że może tylko co 2 tygodnie pisać, ale odpisałem mu, że jak chce, to może pisać częściej. Minęły aż 3 TYGODNIE od ostatniego wywiadu jego roboty i nadal nic nie ma. Malina napisała post w prywatnym dziale Redakcja o wywiadach, tylko on się nie udzielił. Pisałem Malinie, żeby z nim pogadała, bo ja ze Studentem nie mamy z nim kontaktu. Niby odpisał, że napisze w najbliższym czasie ten wywiad. Minęło ile? Z 4 dni i nadal nie napisał? Wywiad to kwestia 4h na taką dobrą pracę. Nie widzę z jego strony pisma o urlopie. Jeżeli pisał Administracji, to czemu skład redaktorski o tym nic nie wie, tylko się denerwuje? Proszę o wyjaśnienie ze strony Creatinga. 

  • Lubię to! 3

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój nick: 

Nick oskarżonego: @Creating.

Powód skargi: Więc tak. Jak widać tego pana wgl na forum nie ma, wchodzi na chwilę na forum byle by mieć status, że był dzisiaj. Wgl nie widzę go na SB, a ma rangę Moderatora SB. Co na serwerze dd2 robi, to mnie nie interesuje, ale z ciekawości sprawdziłem i rewelacji nie ma. A co bardziej mnie i @Studenta denerwuje? To, że nic nie pisze w dziale Redakcja. Każdy z naszej trójki ma przedzielony dział i każdy się tego pilnuje. Creating jako jedyny ma jeden dział, mianowicie Wywiady i ustalaliśmy, że będzie pisał co 2 TYGODNIE. Przed moim wyjazdem żalił się na SB, że może tylko co 2 tygodnie pisać, ale odpisałem mu, że jak chce, to może pisać częściej. Minęły aż 3 TYGODNIE od ostatniego wywiadu jego roboty i nadal nic nie ma. Malina napisała post w prywatnym dziale Redakcja o wywiadach, tylko on się nie udzielił. Pisałem Malinie, żeby z nim pogadała, bo ja ze Studentem nie mamy z nim kontaktu. Niby odpisał, że napisze w najbliższym czasie ten wywiad. Minęło ile? Z 4 dni i nadal nie napisał? Wywiad to kwestia 4h na taką dobrą pracę. Nie widzę z jego strony pisma o urlopie. Jeżeli pisał Administracji, to czemu skład redaktorski o tym nic nie wie, tylko się denerwuje? Proszę o wyjaśnienie ze strony Creatinga. 

 

 

 

No tak coś w tym jest creating nie jest ostatnio zbyt często na forum, nie wypowiada się w dziale REDAKCJA no ale myslę że to się zmieni, ogarnie chłopak sprawy i się powinien pojawić inaczej będzie gruboo :D 

GG:53968161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja rzucę coś od siebie, choć , prawdę mówiąc wyczerpał temat.
Po to była otwarta rekrutacja na pismaka otwarta, by odciążyć Thacketa w jego obowiązkach. Sam byłem bardzo świeży i w sumie tylko dzięki, paru osobom, które mnie i moje teksty znały, mogłem u Was dostać rangę i spełniać się w tym co lubię, jednocześnie starałem się, byście mnie lepiej poznali i przekonali się o mnie. 
@Creating. ? Jest z Wami od powstania sieci, każdy chciał go przyjąć na rangę redaktorską, stworzył 2 wywiady, z czego jeden to był pod podanie(próbny) i co? I to wszystko. Może byś się wziął w końcu do roboty, a jak nie, to wypad, prościej tego już ująć nie mogę :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda. @Student i odwalają wszystko za Ciebie, ba nawet nie, bo macie podzielone zadania. Jak wyżej napisał @Student widziałem u Ciebie dwa wywiady z czego jeden, to był próbny pod podanie. Sytuacja wygląda następująco - albo bierzesz się do roboty i zostajesz albo się pożegnasz z obecnymi obowiązkami. Mówiąc szczerze, to samo tyczy się Moderatora SB, bo jeśli chodzi o to, to też się nic nie udzielasz. 

  • Lubię to! 3

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę dorzucić swoje 3 grosze to napisze tak . Na SB to kompletnie cie nie widzę Creating Skarga jak najbardziej słuszna nie po to żeby pokazać ze nie ogarniasz czy masz to w dupie. tylko żeby cie z motywować do działania Nikt nie będzie odwalał za cb całej roboty. jeśli masz
za dużo obowiązków  zrezygnuj z rangi Admin DD2 lub Z jednej na forum , jeśli za dużo masz na głowie .Wiesz na co się pisałeś składając podanie  , wiec weź rusz dupę za przeproszeniem i rób w końcu to co do cb należy  skończyłem .

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty w ogóle żyjesz? Nie gadałem z tobą ze 2-3 tygodnie. 
Na sb to już się nie wypowiem. Bo większość już nawet nie spodziewa się Ciebie na sb.
Chłopie weź się w garść weź urlop jeżeli masz dużo do załatwienia spraw i nie masz czasu wejść na forum!

Wierzę w Ciebie, mam nadzieję, że się nie zawiodę i powrócisz i wszystko poukładasz już niebawem! 
 

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie zauważyliście mam 16 lat skończyłem więc 3gim i przez ostatni czas musialem jeździec do Rzeszowa miasto ode mnie 40 km by zlozyc podanie i dostać skierowanie na badania. Gdy dostalem to skierowanie od razu zacząłem je robić ale w medycynie pracy czekałem na jednego z trzech lekarzy dwa dni od 7 rano do 16 a gdy wracalem do domu od razu spalem. Badania wlasnie skończyłem i dwa dni temu załatwiłem wszysko zwiazane ze szkołą, teraz aktualnie siedzę u lekarza i czekam na kolejne badania (badanie z kolanem bo mam cos uszkodzone chyba) szczerze? Nie wiedziałem ze to tyle mi zajmie gdy chciałem napisac prosbe o urlop to byłem tak zmęczony ze nawet mi sie nie chcialo wstawać. A gdy już byłem na kompie zawsze wylatywalo mi to z głowy. Ostatnio zaniedbalem swoje obowiązki ale juz wlasnie wracam i powinno sie ustatkowac wszystko :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Myślę, ze wszystko na tą chwilę wyjaśnione. Czekamy na poprawę aktywności, jeżeli jej nie będzie wtedy będą konsekwencje. :)

● zamykam.

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.