Skocz do zawartości

TURNIEJ 5 on 5 !!!


GoLdi

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Ludzie ... 

Jest pomysł z mojej strony, żeby zorganizować turniej 5 on 5 😄

Mogę utworzyć drużynę z adminów administratorów opiekunów itp ... vs gracze serwera DD2 ... 

Zagralibyśmy 2 mapy i można byłoby zrobić hltv liva !!! + dotacje na naszą sieć od razu live ! 

Turniej odbyłby się w w ciągu miesiąca ( trzeba takcyczku poćwiczyć  😉 ) 

Każdy gracz z drużyny z serwera za udział w tym trnieju dostaje VIPA na miesiąc free ! 

+ może jeszcze @Malina @Tysiek mieliby jakieś propozycje??? 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bys zorganizowal graczy którzy grają na serwerze dd2 nie przypadkowy to jestem za lecz gdyby graczy nie było by i by nie chcieli brać udział w konkursie to byłbym na nie. 

Zapraszam do zgłaszania się graczy z dd2 do konkursu. Albo listę jakąś zrobic lub coś takiego. 

  • Lubię to! 2

Zapraszam na DD2 IP : 91.224.117.74:27395

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja daje wolna rękę. 

Mogę pomóc przy jakimś regulaminie aby to ręce i nogi miało. A pilnować męczy nie będę bo często nie mam czasu. 🙂

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem sceptycznie nastawiony do czegoś takiego. Niby dobrze, że myślisz o serwerze, o graczach, czy administratorach serwera itd. ale mało kto by brał w tym udział, a największy powód to wiadomo (brak czasu). Każdy się zgadza na to, a potem wiadomo jak to wyjdzie. Nie mam nic przeciwko, chcesz to zrób. Miło będzie z twojej strony. Oczywiście pomoc można jakąś w to włożyć. Powodzenia 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witajcie moi drodzy turniej mógłby się odbyć ,

lecz trochę mało czasu mam w tym miesiącu aby go zorganizować .

Więc  jak @GoLdi znajdzie osoby które by wzieli udział w grze to jestem na tak .

Proprozycje przyjmuje i czekam na listę osób które wezmą udział w grze .   

Zapraszam na DD2 IP : 91.224.117.74:27395

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.