Skocz do zawartości

the greatest player


redman

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: the greatest player

Steam id lub IP: http://www.amxbans.cs-maliver.pl/ban_list.php?bid=7773

Serwer: d2

Data bana: dziś

Wycinek z konsoli: ss

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): https://www45.zippyshare.com/v/ogLVN6UO/file.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Poczekamy na demo.

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1811172256-de_dust2.dem.zip

7:44 - skan prosto w model
10:01 - jw
14:27 - gość schowany i czekam aż wyjedzie, gdzie nigdy tam nie patrzył.
16:50 - wychyla prosto w enemy
18:33 - jw
18:40 - skan prosto w model

http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1811172316-de_dust2.dem.zip

3:50 - prefire 
5:05 - wychylanie na model
5:50 - odwraca się od flesha strasznie nerwowo i za chwile wychodzi enemy
6:20 - w tym momencie dostaje ss i nagle cieka, celownik w ziemie

 

@Hunuś^^ @Fokus 

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7:44 - ten strzał nie był nawet wymierzony, nie wybiegłem perfidnie z celownikiem na niego, po trafieniu skrzynke pojawily mi sie na ekranie obrazenia, wiec zaczalem strzelać dalej

10:01 - ten sam typ w tym samym miejscu, faktycznie ewidentne wh

14:27 - a w 10:01 gdzie najpierw celownik skierowałem? Własnie w to samo miejsce. Zawsze sprawdzam tą miejscówke.

16:50 - nie mam pojecia o co Ci chodzi

18:33 - bylo slychać dokładnie skad strzela, juz pomijam fakt że go nie trafiłem na początku, potem oddał strzał - słyszałem skad dokładnie wiec dostał przez skrzynki

 

 

3:50 - leca flesze, slychać jak biegną. Na co mam czekać? Strzelam żeby obic ich jak najmocniej, LOL

5:05 - hah, gość strzelał sie z innym typem, było wszystko słychać. Przez chwile nie było "modelowo" w tej akcji

5:50 - rzuciłem flesza tak, aby ten kto był na gali przy wejściu miał biało - odwróciłem sie bo wiedziałem, że może mnie też oślepić. Drugiego typa sie tam nie spodziewałem

6:20 - celowo, żebyś nie miał co robić tylko demo rozpisywać.

 

Rozpiska z dupy i tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ssy czyste są  , ponieważ patrzyłeś się w ziemie perfidne to zrobiłeś moim zdaniem . 

 

Tutaj no trochę ode mnie rozpiska żeby nie było xd 

 

 

Demo rozpiska  1 

 

7:44 skan w model +b

14:27  Czekałeś na gracza  +b 

18:40 skan w model +b 

 

Demo rozpiska 2  

3:50  fleshe i obijanie gracz xdd to nie zle ciekawe +b

5:05 wychyliłeś w model  +b 

 

 

 

Zapraszam na DD2 IP : 91.224.117.74:27395

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, redman napisał:

7:44 - ten strzał nie był nawet wymierzony, nie wybiegłem perfidnie z celownikiem na niego, po trafieniu skrzynke pojawily mi sie na ekranie obrazenia, wiec zaczalem strzelać dalej

10:01 - ten sam typ w tym samym miejscu, faktycznie ewidentne wh

14:27 - a w 10:01 gdzie najpierw celownik skierowałem? Własnie w to samo miejsce. Zawsze sprawdzam tą miejscówke.

16:50 - nie mam pojecia o co Ci chodzi

18:33 - bylo slychać dokładnie skad strzela, juz pomijam fakt że go nie trafiłem na początku, potem oddał strzał - słyszałem skad dokładnie wiec dostał przez skrzynki

 

 

3:50 - leca flesze, slychać jak biegną. Na co mam czekać? Strzelam żeby obic ich jak najmocniej, LOL

5:05 - hah, gość strzelał sie z innym typem, było wszystko słychać. Przez chwile nie było "modelowo" w tej akcji

5:50 - rzuciłem flesza tak, aby ten kto był na gali przy wejściu miał biało - odwróciłem sie bo wiedziałem, że może mnie też oślepić. Drugiego typa sie tam nie spodziewałem

6:20 - celowo, żebyś nie miał co robić tylko demo rozpisywać.

 

Rozpiska z dupy i tyle.

 

1 DEMO

7:44 - czyścioch

10:01 skanujesz to miejsce zawsze jak ktoś tam jest, a gdy  jest tam pusto to tylko jedziesz celownikiem i kierujesz w inne miejsce.

14:27, no faktycznie cały czasz ją sprawdzasz ;), ale twój celownik w każdej rundzie nie jest dłużej niż 0,5 sekundy. Tutaj nie miałeś prawa widzieć modelu i tak długo byłeś w celowany?

18:33 - czyścioch

 

2 DEMO

3:50 - prefire, lecą flesze i po paru sekundach skanujesz idealnie, gdy gość już chcę wyjść z bramy

5:50 -  śmieszne wytłumaczenie XD

6:20 - skierowałeś w ziemie, żeby ss  były czyste proste.

 

Masz ESP i tyle w temacie.

 

 

  • Lubię to! 1

76561198815034151.png

 

Masz sprawę, a może chciałbyś zakupić vipa na serwerze jailbreak? Dodaj mnie na steam, albo napisz do mnie na forum! 😄 

FOKUS.gif.44656c068225afe4695b32e08baf2f6e.gif FOKUS.gif.44656c068225afe4695b32e08baf2f6e.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej, nie było w tej rozpisce ani jednej akcji w której mierzyłbym celownikiem po modelu. Jasne, przy strzelaniu przecież trzeba gdzieś ten celownik ustawić.

 

Akcji z screenshotami nie będę komentował, nie moja wina, że gość robił mi je z dobrą minute. Tyle ssów co miałem robione, że już po prostu mnie to najzwyczajniej w świecie wkuriwa. Równie dobrze mógłbym odpalić konsole w międzyczasie i napisać coś głupiego. Na ssach mogę sobie robić co chce, nie w moim interesie leży żeby coś komuś udowadniać.

 

ps. 3:50 - nie wiedziałem, że musze strzelać dopiero jak ich zobaczę. Rozumiem, że to Wy ustalacie zasady gry, tak?

 

Nie mam nic lepszego do roboty niż sie odpalać w 19-letniej grze, LOL.

Edytowane przez redman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak, bo zapomniałem, że jeżeli celownikiem nie latasz po czyimś modelu to nie masz wh/esp XD. A jak nie ma szejka na aim bocie to też się wtedy nie korzysta.

76561198815034151.png

 

Masz sprawę, a może chciałbyś zakupić vipa na serwerze jailbreak? Dodaj mnie na steam, albo napisz do mnie na forum! 😄 

FOKUS.gif.44656c068225afe4695b32e08baf2f6e.gif FOKUS.gif.44656c068225afe4695b32e08baf2f6e.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.